Blog

Tenhle jasnovidný článek uhádne vaše zoufalé vyhlídky na večer. Uvidíte…

Možná si o sobě myslíte, že jste výjimeční, ale ve skutečnosti jsme všichni stejní. Náš večerní program se dá sesumírovat do pár depresivních vzorců, které fungují na 99 procent z nás. Takže jak strávíte svůj zbytečný večer vy?
AddThis
  1. Doma s partnerem bez sexu. Na začátku ještě zadoufáte, že by dneska něco mohlo být, ale pak se začne chovat jako vždycky a je jasno. Takže se budete každý věnovat svému, nebo se mrknete na pár epizod toho seriálu, co vám aktuálně nahrazuje život. 
  2. Doma s partnerem se sexem. Jste zamilovaní, tak na to po troše ukecávání vlítnete, a budete si nalhávat, že to nebyla ztráta času. Pokud jste přirozeně monogamní, přepadne vás hrůza z možnosti, že už si nikdy nevrznete s nikým jiným. 
  3. Venku s kamarády. Půjdete si sednout na nějaký alkohol a zkusíte se co nejdřív picnout, abyste uvěřili, že to je zábava. Pokud jste single, tak marně zadoufáte, že dneska někoho nabalíte, a pokud jste zadaní, tak marně zadoufáte, že dneska nabalíte někoho lepšího.
  4. V kině nebo v divadle. Dvě hodiny budete ve tmě přemýšlet, co o tomhle kusu zítra říct známým, abyste vypadali chytře. Nic takového vás nenapadne, ale budete si myslet, že jo.
  5. Sami doma s učením. Budete prokrastinovat tak dlouho, než vás rozbolí hlava a půjdete spát. Pokud je zkouška už zítra, nebudete prokrastinovat ani spát, ale budete zoufalí a vypijete hodně kávy nebo energy drinků.
  6. Sami doma s prací. Budete makat dlouho do noci, protože si nedokážete zorganizovat čas. Stejně všechno nestihnete, takže půjdete spát vystresovaní s vědomím, že zítřek nebude stát za nic. Stejně jako zbytek vašeho vytikaného života.
  7. Sami doma bez práce. Buď si otevřete knížku, nebo pustíte něco na koukání, nebo seskenujete sociální sítě. Je to jedno, protože jste sami a připadáte si zbyteční, smutní a bez vyhlídek. Což taky jste.

Přejeme krásný večer a brečíme s vámi!

 

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+