Blog

Top 10 nejhorších písniček z obchoďáku

Vyrazit si po nákupech je docela dobrá terapie. Ale i ta se může změnit v peklo. Na vině ani tak nejsou ostatní lidi, jako ten strašný mix, které vaše doposud oblíbené centrum vyhrává na každém vašem kroku (dokonce i na záchodě). Jaké jsou nejhorší písničky v obchoďáku? Tyhle!
AddThis
  • text: Irena Micková

1. Modrá je dobrá

Není. Modrá není dobrá. Modrá ani nikdy dobrá nebyla. Už je to tak!

2. Call Me Maybe

Stupidní písnička od stupidní slečny, ale nemůžete si ji přestat broukat. Navíc má tu vlastnost, že se vás chytne jako klíště a budíte se s ní ještě týden poté. Tak už tý mindě někdo zavolejte, proboha!

3. Pretty Fly For a White Guy

Jo, byla drsná, ale jen v roce 98, ostatně jako vy. Teď už po Offspringu (a možná i po vás, teda pokud je ještě posloucháte) neštěkne ani sousedovic fena.

4. Blue (Da Ba Dee)

Fajn. Kdysi jste asi byli pyšní, že znáte všechna slova tohohle hitu. Teď vás tak z ní akorát blue da ba dee daba da, bolí da ba dee da ba hlava!

5. Michal David – cokoli!

Michala Davida přece už neposlouchá nikdo!!! Sice si ho v podnapilém stavu vyžádáte na vesnické diskošce, ale ráno si to ani nepamatujete, takže ho vlastně vůbec neposloucháte a na světě je zase dobře.

6. Mumuland

Babléjo la Mumuland, Babléjo la Mumuland, Babléjo la Mumuland, Babléjo la Mumuland x 1000 – je třeba něco dodávat?

7.  Hoooked on a Feeling

I sám Dave se za svůj „největší hit“ stydí. A to tak, že si změnil jméno. Ale Dejve, ať už si Hajzlhoff nebo jenom Hoff, my víme, že Ooga-Chaka Ooga-Ooga Ooga-Chaka Ooga-Ooga Ooga-Chaka Ooga-Ooga Ooga-Chaka Ooga-Ooga jsi ty. A nikdy ti to neodpustíme!

8. Insomnia

Přišli jste do obchoďáku, ne na white sensation. Absolutně nedává smysl, proč vedení centra chce, aby zákazníci z centra buď prchali, nebo trpěli nespavostí. Nakupovat přece můžeme jen do deváté večerní, ne?

9. Bejby

Bejby bejby bejby uuuuuuu, bejby bejby bejby uuuuu, bejby bejby bejby uuuuu Teda Baby. Teď je už vlastně Justin cool a přijede na koncert! On sem vlastně nepatří!

10. Koledy

Hlavně když je hrajou v září. #proč

AddThis
2 comments
jerabina
jerabina

Ve finále podle mě ani nejde o konkrétní písničku, ale i tak poměrně pravidelně prchám, protože je to buď 1) šíleně nahlas nebo 2) naprosto otravná melodie, která případně zní jen jako podivné nemelodické hekání (až člověk přemýšlí, jestli se ještě stále jedná o písničku). Občas vážně přemýšlím, zda je cílem obchodníka zákazníka udržet co nejdéle u stojánků, nebo ho vyhnat jako otravný hmyz. Většinou úspěšně vedou variantu B. 

A zeptám se, tehdy jsem na to ještě neměla - Mumuland byl myslen tenkrát vážně nebo už tehdy to byla nepovedená parodie na cosi? :D

Ojik
Ojik

Hooked on a Feelin' je písnička od Blue Swede, ne Hasselhoffa, ten udělal jen její cover. Navíc je skvělá. A vůbec všechny ty písničky, které uvádíte, jsem v obchoďácích ještě hrát neslyšel, natož pak do zblbnutí. 

Podobné články: Blog

Google+