Blog

Videopůjčovny a dalších 15 věcí, které už zmizely v propadlišti dějin

Když přemýšlíme nad věcma, které spolkla historie a už nám je nikdy nevydá, většinou nás napadne mamut, sumerština nebo rytířské turnaje. Pravdou ale je, že existovaly věci, které si ještě pamatujeme, ale stejně už leží na smetišti dějin. Třeba...
AddThis

 1. Fax.
 2. Slávek Boura!
 3. Dobrý seriály o paranormálních jevech. Však pamatujete Krajní meze nebo Akta X, ne? Dneska už to prostě nefunguje. Bůhví proč.
 4. Videohry, který jste si prostě koupili a to bylo všechno. Dneska dostanete základní mizernou hru a pak musíte zaplatit pětinásobek původní ceny za DLCčka a být neustále připojeni na net.
 5. Příjemný konspirační teorie. Pamatujete, jak bylo super přemýšlet o tom, jestli americká vláda něco neskrývá? A jestli v Roswellu tenkrát vážně havarovalo UFO? Dneska už to není zábava. Ruský weby jako Aeronet, Lajkit nebo AC24 je prodávají idiotům jako zprávy, a když třetina národa věří, že britská královna je ve skutečnosti ještěr, už to není sranda. Je to smutný.
 6. Infraport. Pamatujete infraport?
 7. Pornočasáky! No… na tom je dobře vidět, že některý věci by měly odpočívat v zapomenutí. ALL HAIL INTERNET!
 8. A když jsme u toho internetu – internetová fóra. Jasně, reddit pořád frčí, existuje okoun a mimibazar… ale už to není masová věc. Fóra vystřídaly sociální sítě. Protože ty mají všechno. Fotky, posty, videa, chat…
 9. Chatovací místnosti! Na lide.cz a podobně. Pamatujete Abnormálně nejlepší pokecík 12 +? Nebo Spolužáky.cz?
 10. Kvalitní hip hop. Navždy ztracený. Jsme utopeni v ufňukaných cajdácích od Draka a v barevnovlasých Gucci gang kravinách. A Eminem to sám nevytrhne.
 11. Dobrý Star Wars filmy. Zapomeňte, to už se nikdy nevrátí.
 12. A když jsme u těch Hvězdných válek, tak již zmíněné videopůjčovny a videokazety.
 13. A popravdě i DVDčka.
 14. A s DVDčky i vypalovačky.
 15. A s vypalovačkami i pánové, kteří postávali před Kauflandem se seznamem filmů, které byli ochotni vám za padesát korun vypálit.

   


  Stejně dneska koukáte hlavně na YouTube a filmy sjíždíte na Netflixu. A teď to můžete dělat kdekoli. V parku, v tramvaji, v Brně… Problém je, že videa žerou data. Ale nemusí! K tomu vám poslouží Video Pass od Vodafonu, díky kterému můžete koukat na Netflix, YouTube a hromadu dalších aplikací bez toho, aby vám ubývala data, čučte! (Na filmy. Pořád a napořád.)

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+