Blog

Voda se bude prodávat jako pivo light

Vláda hodlá progresivně reagovat na fakt, že lidé víceméně odmítají pít vodu. Podle chystaného opatření se základní tekutina bude všude prodávat jako lehké pivo.
AddThis

Závažný problém dodržování pitného režimu se příslušné orgány snaží řešit dlouhodobě. „Lidé raději suší hubu, než aby pili vodu,“ říká odpovědná mluvčí, přičemž hlavní díl viny přisuzuje, s odkazem na podrobnou analýzu problematiky, především tradicím a lidové tvořivosti.

Voda je českou veřejností údajně vnímána jako prvek podvratný, zrádný a nebezpečný. Za všechny vzpomíná podemleté oči a břehy, malé chajdy, které voda vzala a už nikdy nenavrátí atp. Není tedy divu, že obyvatelstvo cítí k vodnímu živlu hlubokou nedůvěru. A navrch mu voda nechutná.

Ve snaze zvrátit nepříznivou situaci si odborníci nechali vypracovat studii na zlepšení vodního PR obrazu, nicméně ukázalo se, že v realizaci by se utopilo tolik peněz, jako v přehradě na Želivce. Proto nakonec přicházejí s v pravdě geniálním plánem.

„Vodu začneme prodávat jako Pivo light. Věříme, že stačí zlevnit, přebrandovat a občané budou šťastní a hydratovaní,“ uzavírá mluvčí.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+