Blog

10 vyhlášek pro březen 2017

Situace v naší krásné zemi začíná být neúnosná. Lidé se k sobě chovají jako hovada a dělají hovadské věci. Je na čase tomu učinit přítrž. Takže!
AddThis
  1. Lidé, kteří cvičí, o tom musí přestat mluvit.
  2. Znáte to, jak chcete někomu říct "Víš kolik to stálo?!" a stálo to třeba tři stovky a chcete toho člověka ohromit tím, jak drahé to bylo, ale on řekne "pětikilo?" a vy si připadáte jako idiot? Tak ti lidé to od teď už nesmí dělat.
  3. Lidé, kteří dávají rozžvýkanou žvýkačku do popelníků, jsou ode dneška trestáni patnácti ranami bičem.
  4. Platí všeobecný zákaz hlášky "s dovolením kradu" na facebooku. S okamžitou platností.
  5. Jedinec, který si od vás půjčí zapalovač a už ho nevrátí, dostane za přítomnosti státního dozoru a notáře tenisovým míčkem do čela.
  6. Lidé, kteří berou víc než padesát tisíc měsíčně, musí přestat říkat, že "jsou to jen peníze". Pod hrozbou pokuty ve výši dvaceti až sedmdesáti tisíc.
  7. A lidé, kteří vydělávají méně, musí přestat mluvit o tom, jak jsou rádi, že si své peníze tvrdě vydřeli. Pod hrozbou pokuty ve výši dvou až tří stovek.
  8. Companies have to stop používat facebookové vtipy to their campaings tři měsíce after it was cool.
  9. Lidé, kteří odmítají nechávat očkovat své děti, se do konce března všichni sbalí a odjedou do nějaké svojí země… do Černokašlistánu. Třeba.
  10. Lidé, kteří nemají děti, musí pod hrozbou pěti ran holí přestat vyčítat lidem, kteří děti mají, že neviděli ten či onen seriál.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+