Blog

Vzkaz pro každýho hajzla, co chodí se super holkou

Pojem přátelská zóna jsme si na Čilichili už vysvětlovali několikrát. Má to své výhody, má to své nevýhody. A svá pravidla. Která jsou shodou okolností krásně shrnuta v tomto krátkém vzkazu pro blbečka, co chodí s láskou tvýho života.
AddThis

Zatímco ty ji ignoruješ, někdo jinej jí věnuje pozornost.


Zatímco jí komplikuješ život, někdo jinej jí naslouchá.


Zatímco ty jsi příliš zaměstnanej, někdo jinej si na ni udělá čas.


Zatímco ty ji tak akorát rozbrečíš, někdo jinej se jí snaží znovu rozesmát.


Zatímco ty si nejseš jistej, jestli s ní chceš bejt, nějakej jinej kluk si sakra jistej je.A zatímco ona je z tebe celá divá, ten jinej kluk je ve friendzone……Gratulujeme!

AddThis
8 comments
O'Step
O'Step

David Deida - Cesta Pravého Muže (kniha) ... Manuál na chápání Mužské a Ženské esence. Muži i ženy mají obě, ale v jiných poměrech ... Proč by žena chodila s někým, kdo je skoro žena taky. To si z něho udělá radši kamarádku. Potřebuje chlapa co má koule a dokáže ji vést, někoho komu může věřit a koho může zkoušet. A ne přecitlivělou bačkoru, která není schopna mužského jednání. Ženské esence jsou jako moře, síla která je nestálá a mění emoce jako počasí, jednou bouře za chvíli bezvětří.. Mužské jsou mořeplavci, znají svůj cíl, bojují, pronikají, kroutí tuhle sílu a ona se jim poddá. ženské energie hledají naplnění, mužské uvolnění. (někdo kouká na romantiku, někdo na dobrodružství) viz spermie a vajíčko ... ženy nepotřebují muže, který jim muže neposkytne, to si radši osvojí mužské jednání a dosáhnou svého. Knížka je skvělá. kluci nebudete tak zmatení a holky budou moudřejší .. Mír a Lásku.. A pro kluky kulky!

StarnouciCokl
StarnouciCokl

@O'Step Deida mimo jiné píše, že mužovo vyvrcholení je pro ženu zklamáním. Četl jsem to a můžu s klidným srdcem napsat, že ta kniha akorát plýtvá papírem. Ostatně, kdyby mi ji nekoupila přítelkyně, nikdy po podobnym braku nesáhnu.


O'Step
O'Step

David Deida - Cesta Pravého Muže (kniha) ... Manuál na chápání Mužské a Ženské esence. Muži i ženy mají obě, ale v jiných poměrech ... Proč by žena chodila s někým, kdo je skoro žena taky. To si z něho udělá radši kamarádku. Potřebuje chlapa co má koule a dokáže ji vést, někoho komu může věřit a koho může zkoušet. A ne přecitlivělou bačkoru, která není schopna mužského jednání. Ženské esence jsou jako moře, síla která je nestálá a mění emoce jako počasí, jednou bouře za chvíli bezvětří.. Mužské jsou mořeplavci, znají svůj cíl, bojují, pronikají, kroutí tuhle sílu a ona se jim poddá. ženské energie hledají naplnění, mužské uvolnění. (někdo kouká na romantiku, někdo na dobrodružství) viz spermie a vajíčko ... ženy nepotřebují muže, který jim muže neposkytne, to si radši osvojí mužské jednání a dosáhnou svého. Knížka je skvělá. kluci nebudete tak zmatení a holky budou moudřejší .. Mír a Lásku

Alena Melicharova
Alena Melicharova

ono to funguje i v opačným případě, moc feministický tohle. :)

Linny Exmaple
Linny Exmaple

stejně tak to může bejt i naopak :) važme si sami sebe navzájem...ani holky nejsou dokonalý a asi pořád pozorný a naslouchaj, kdy maj...to není alibismus - to je realita...proto buďme fér a komunikujme na rovinu


Bob Simek
Bob Simek

Takovej pláč... nechtěl bych. 

Podobné články: Blog

Google+