Blog

Zlatý David jde do finále!

Přátelé, je to tady! Vaše hlasy rozhodly, kdo se utká o cenu Zlatý David 2014. Ale jsme teprve v půlce.
AddThis

Někde byla finálová pětice jasná, jinde svedlo souboj hned několik adeptů najednou a ti, na které se nedostalo, teď asi budou pěkně smutní. Nebo veselí? Každopádně musíme uznat, že jste v hlasování zašli občas hodně daleko. Doslova za hranice, jako je tomu v případě disko babičky Heleny Vrtichové a věčného hudbaviče Martina Jakubce. Nebo jste naopak protlačili do finále interprety Hudebními masakry naprosto nepolíbené, jako je Ice Queen.

Opět se vrátily známé firmy, někteří lumeni dokonce budou obhajovat loňské stupně vítězů. Marie Pojkarová přibrala do tandemu Zdeňka Macuru, Sharlotu tentokrát k triumfu pomůže dotlačit Abde. Překvapivě se ve finále opět objevuje Dominika Myslivcová, které k tomu stačilo za celý ten rok natočit jeden krátký klip. Tleskáme. A vlastně tleskáme i tomu, že se za některými hvězdami minulých ročníků úplně zavřela voda. Ahoj, Leo a Pate!

Nejzajímavější kategorie jistě bude průšvih roku. Tady mají v ohni dvě želízka lidé z Peterkova království Česká muzika, nominovali jste jak hlavní kanál Šlágr TV, tak nově spuštěné duhované bahno jménem TV Písnička. A pak zabrouzdáme i do bažinatých vod céčkové elektronické scény mezi dýdžeje, které nikdo nezná, tak si musí kupovat slávu na facebooku. Stejně tak jste do finále poslali „dýdžeje“, kteří to nikdy nedělali, ale protože jejich obličej majitelé posh barů znají z bulváru, tak si je jako dýdžeje začali zvát.

A to jsme se spolu projeli skutečně jen po povrchu letošních nominací, hromada dalších aspirantů na cenu vás stále čeká na stránce www.zlatydavid.cz, kde můžete až do neděle 5. dubna svými hlasy rozhodnout, kdo nakonec vyhraje! A aby toho nebylo málo, do každé kategorie jsme přimíchali naše divoké karty.


Nezapomeňte přijít na slavnostní vyhlášení do NoDu 8. dubna, připravili jsme pro vás supr mejdan!

AddThis
1 comments
AllIce
AllIce

Ja jako ice queen to chci moderovat prosim 😥a jestli ne tak nevadi jsem skromna divka a staci mi jen vitezstvi doufam ze to vyhraji protoze muj haters club na internetu je fakt silny a prcam internet a chci to vsem taky ukazat..diky vsem za nominaci protoze fuuuj ja zpevacka fakt nejsem nebyla a nikdy nebudu💋

Podobné články: Blog

Google+