Konec dobrý, všechno dobré

2015 | 1

Konec dobrý, všechno dobré

PDF | Tapety

 

Články ze šuplíku

Cesta na věčnost s přidanou hodnotou

Zahrabat do hlíny nebo spálit, to už se dneska nenosí. Se studenou tělesnou schránkou se dá naložit mnoha způsoby, přičemž jeden je lepší než druhý.

Co člověk, to diamant

V našich tělech se skrývá slušné množství uhlíku, jehož dokonalou a čistou formou je právě diamant. Pomocí lisování kremačního popelu tlakem 60 000 atmosfér se popel přemění v blýskavý kamínek, který můžete zasadit do šperku či prstenu. Vaši blízcí vám tak budou vždy po ruce.


Nakérovat

Jména lásek či milovaných rodinných příslušníků nosí dneska na kůži kdekdo. Co se ale nechat potetovat přímo vašimi blízkými? Tetovací inkoust pěkně naředíte popelem pozůstalého a jde se na věc. Ostatně černé tetovací pigmenty se prý získávají primárně z popela.

Rozpuštěný a vypuštěný

Klasické kremace jsou k přírodě dost nešetrné. Sežere to spoustu plynu, a co si budeme říkat, moc to nevoní. Zesnulí ekomaniaci proto spočinou v lázni se speciálním roztokem, kde se do dvou hodin přemění v minerální popel a vodu. Popel jde do kytek a vodou můžete zalévat salát ve skleníku.


Zmražený a roztříštěný

Pohřebáci žerou Terminátora. Odtud okopírovali zmrazení nebožtíka, kterého pak pomocí kontrolovaných vibrací roztříští na drť. Ta se vysuší a zbude jakýsi kompost, který můžete šoupnout do matičky země nebo poslat Schwarzeneggerovi.


Sedm supů v Tibetu

Pod vznosným názvem „vzdušný pohřeb" se skrývá tibetská specialitka, kdy se tělo zesnulého rozseká na kousky a naservíruje supům, kteří duši podle legendy vynesou na nebesa. No neofrňujte se, zkoušeli jste někdy v tibetských skalách vykopat hrob?


Nerozptyluj

Někteří muži mají potřebu rozptýlit svoje sperma mezi široký okruh lidí. Jiným stačí totéž udělat se svým popelem. Takový pohřeb zařídil Johnny Depp svému příteli Hunteru S. Thompsonovi. Jeho posledním přáním totiž bylo nechat svůj popel vystřelit k noční obloze.

Mít Johnnyho Deppa za kámoše vám zaručí epesní pohřeb.


Až do vesmíru

Chtěli jste být kosmonautem? I po smrti si můžete vyrazit do vesmíru, když se pozůstalí plácnou přes kapsu. Schránka s popelem vyrazí do nekonečného univerza na soukromé raketě a bude donekonečna kroužit po oběžné dráze. Mimochodem takto byl „pohřben" tvůrce Star Treku Gene Roddenberry.

Nevybrali jste si? Třeba se budete chtít nechat zkapalnit jako Destilovaný děda.

Foto: Profimedia.cz

Podobné články: Blog

Ada z Módního pekla | 24.6.2014

6 oděvně věkových stereotypů aneb atlas průměrného chlapa

Je mnoho slov, jimiž by se dala charakterizovat česká móda obecná, ale jedním z nich je stoprocentně „stereotypní“. Stereotyp v oblékání nám vyhovuje ve všech směrech, podle pohlaví, sociálního zařazení i obsahu peněženky. Nebo věku. Všimli jste si, že podle oblečení můžete odhadovat věk stejně spolehlivě jako třeba podle zubů u koní?

Jakub König | 06.1.2015

20 skvělých použití “tam dole"

Je to taková hra. Jednoduchá, ale zabaví klidně na celé roky. Třeba my v ní v redakci jedeme už druhým járem a pokaždé se nám to vrátí, jako boomerang. V čem že ta taškařice vlastně spočívá?

18.1.2013

Ostře nabitá opice

Jestli máte opici, nikdy jí nepůjčujte svoji bouchačku. Zvlášť, když je to takováhle chytrá opička. A zvlášť, když je ta bouchačka AK-47, jedna z nejznámějších útočných pušek světa. Tohle se prostě nemíchá. To by totiž taky mohla bejt poslední opice vašeho života.
COOKIES
Google+
index.php