Tábor

2014 | 7

Tábor

PDF | Tapety

 

Články ze šuplíku

Cesta na věčnost s přidanou hodnotou

Zahrabat do hlíny nebo spálit, to už se dneska nenosí. Se studenou tělesnou schránkou se dá naložit mnoha způsoby, přičemž jeden je lepší než druhý.

Co člověk, to diamant

V našich tělech se skrývá slušné množství uhlíku, jehož dokonalou a čistou formou je právě diamant. Pomocí lisování kremačního popelu tlakem 60 000 atmosfér se popel přemění v blýskavý kamínek, který můžete zasadit do šperku či prstenu. Vaši blízcí vám tak budou vždy po ruce.


Nakérovat

Jména lásek či milovaných rodinných příslušníků nosí dneska na kůži kdekdo. Co se ale nechat potetovat přímo vašimi blízkými? Tetovací inkoust pěkně naředíte popelem pozůstalého a jde se na věc. Ostatně černé tetovací pigmenty se prý získávají primárně z popela.

Rozpuštěný a vypuštěný

Klasické kremace jsou k přírodě dost nešetrné. Sežere to spoustu plynu, a co si budeme říkat, moc to nevoní. Zesnulí ekomaniaci proto spočinou v lázni se speciálním roztokem, kde se do dvou hodin přemění v minerální popel a vodu. Popel jde do kytek a vodou můžete zalévat salát ve skleníku.


Zmražený a roztříštěný

Pohřebáci žerou Terminátora. Odtud okopírovali zmrazení nebožtíka, kterého pak pomocí kontrolovaných vibrací roztříští na drť. Ta se vysuší a zbude jakýsi kompost, který můžete šoupnout do matičky země nebo poslat Schwarzeneggerovi.


Sedm supů v Tibetu

Pod vznosným názvem „vzdušný pohřeb" se skrývá tibetská specialitka, kdy se tělo zesnulého rozseká na kousky a naservíruje supům, kteří duši podle legendy vynesou na nebesa. No neofrňujte se, zkoušeli jste někdy v tibetských skalách vykopat hrob?


Nerozptyluj

Někteří muži mají potřebu rozptýlit svoje sperma mezi široký okruh lidí. Jiným stačí totéž udělat se svým popelem. Takový pohřeb zařídil Johnny Depp svému příteli Hunteru S. Thompsonovi. Jeho posledním přáním totiž bylo nechat svůj popel vystřelit k noční obloze.

Mít Johnnyho Deppa za kámoše vám zaručí epesní pohřeb.


Až do vesmíru

Chtěli jste být kosmonautem? I po smrti si můžete vyrazit do vesmíru, když se pozůstalí plácnou přes kapsu. Schránka s popelem vyrazí do nekonečného univerza na soukromé raketě a bude donekonečna kroužit po oběžné dráze. Mimochodem takto byl „pohřben" tvůrce Star Treku Gene Roddenberry.

Nevybrali jste si? Třeba se budete chtít nechat zkapalnit jako Destilovaný děda.

Foto: Profimedia.cz

Podobné články: Blog

03.12.2013

17 kulinářských nechutností jako od maminky (nebo manželky)

Gastronomické peklo na sebe bere ruzné podoby. Ve spoustě případů vás prostě jen nějaký fikaný provozák chce utáhnout na vařený nudli převlečený za špagety allio oglio. Nicméně ten opravdický očistec je vlastně vedený dobrým úmyslem potěšit. A pošmáknout si. No tak ať vám dáví.

Jakub König | 04.4.2014

20 důvodů, proč nezvat lidi k sobě domů

Některé národy jsou velmi pohostinné. Některé nikoli. My Češi jsme spíš takoví opatrní. Zatímco Slovák vás po pár minutách známosti pozve do obýváku, my se napřed oťukáváme a testujeme... a dobře děláme. Čtěte, proč je pruda mít cizí lidi doma.

Ada z Módního pekla | 07.1.2014

12 rad, jak se stát úspěšnou fashion blogerkou

Když je jeden dneska náctiletá holka a nebydlí někde mimo civilizaci, kam nevedou dráty ani bezdráty, je jen otázkou času, kdy si založí fashion blog. To je totiž v současné době stejná nezbytnost jako kyslík, voda nebo BB krém. Stát se úspěšnou fashion blogerkou už ale tak jednoduché není. Potřebujete k tomu totiž docela dost věcí.
COOKIES
Google+
index.php