Rodina na dobu určitou

2014 | 11

Rodina na dobu určitou

PDF | Tapety

 

Články ze šuplíku

Cesta na věčnost s přidanou hodnotou

Zahrabat do hlíny nebo spálit, to už se dneska nenosí. Se studenou tělesnou schránkou se dá naložit mnoha způsoby, přičemž jeden je lepší než druhý.

Co člověk, to diamant

V našich tělech se skrývá slušné množství uhlíku, jehož dokonalou a čistou formou je právě diamant. Pomocí lisování kremačního popelu tlakem 60 000 atmosfér se popel přemění v blýskavý kamínek, který můžete zasadit do šperku či prstenu. Vaši blízcí vám tak budou vždy po ruce.


Nakérovat

Jména lásek či milovaných rodinných příslušníků nosí dneska na kůži kdekdo. Co se ale nechat potetovat přímo vašimi blízkými? Tetovací inkoust pěkně naředíte popelem pozůstalého a jde se na věc. Ostatně černé tetovací pigmenty se prý získávají primárně z popela.

Rozpuštěný a vypuštěný

Klasické kremace jsou k přírodě dost nešetrné. Sežere to spoustu plynu, a co si budeme říkat, moc to nevoní. Zesnulí ekomaniaci proto spočinou v lázni se speciálním roztokem, kde se do dvou hodin přemění v minerální popel a vodu. Popel jde do kytek a vodou můžete zalévat salát ve skleníku.


Zmražený a roztříštěný

Pohřebáci žerou Terminátora. Odtud okopírovali zmrazení nebožtíka, kterého pak pomocí kontrolovaných vibrací roztříští na drť. Ta se vysuší a zbude jakýsi kompost, který můžete šoupnout do matičky země nebo poslat Schwarzeneggerovi.


Sedm supů v Tibetu

Pod vznosným názvem „vzdušný pohřeb" se skrývá tibetská specialitka, kdy se tělo zesnulého rozseká na kousky a naservíruje supům, kteří duši podle legendy vynesou na nebesa. No neofrňujte se, zkoušeli jste někdy v tibetských skalách vykopat hrob?


Nerozptyluj

Někteří muži mají potřebu rozptýlit svoje sperma mezi široký okruh lidí. Jiným stačí totéž udělat se svým popelem. Takový pohřeb zařídil Johnny Depp svému příteli Hunteru S. Thompsonovi. Jeho posledním přáním totiž bylo nechat svůj popel vystřelit k noční obloze.

Mít Johnnyho Deppa za kámoše vám zaručí epesní pohřeb.


Až do vesmíru

Chtěli jste být kosmonautem? I po smrti si můžete vyrazit do vesmíru, když se pozůstalí plácnou přes kapsu. Schránka s popelem vyrazí do nekonečného univerza na soukromé raketě a bude donekonečna kroužit po oběžné dráze. Mimochodem takto byl „pohřben" tvůrce Star Treku Gene Roddenberry.

Nevybrali jste si? Třeba se budete chtít nechat zkapalnit jako Destilovaný děda.

Foto: Profimedia.cz

Podobné články: Blog

05.11.2014

Listopadové katastrofické horoskopy

A už je to tady. Podzim vám míří listopadem do obličeje a deprese jen čeká, aby po vás mohla hupsnout. Všechno špatně. Ale nebojte, bude hůř. Mnohem hůř. Čtěte, co vás čeká a nemine. Ať se můžete alespoň rámcově připravit na všechny ty hrůzy, co číhají za rohem. Hodně štěstí.

30.7.2014

21 věcí, které uděláte před tím, než uděláte tu věc, kterou máte udělat

Můžete si říkat tisíckrát, že to je ta poslední a fakt důležitá věc, kterou až uděláte, tak potom už budete jenom šťastný, u piva rozvalený a v pohodě... a stejně ji nakonec neuděláte. Protože máte dalších x věcí, které mají zkrátka přednost. Čtěte, jak se prokrastinuje krok za krokem.

17.2.2014

Obrázkový rychlokurz čínštiny

Na čínštině si už vylámal zuby kdekdo. Stačí u večeře třeba nechtěně zkonit jedinej tón ve slově a najednou dokonale pozurážíte všechny kolem stolu. Takže jak tenhle jazyk zvládnout, aniž by vás hnali před popravčí četu? No přece pomocí obrázků, to zabere vždycky.
COOKIES
Google+
index.php