Ať žijou snobové!

2014 | 10

Ať žijou snobové!

PDF | Tapety

 

Články ze šuplíku

Cesta na věčnost s přidanou hodnotou

Zahrabat do hlíny nebo spálit, to už se dneska nenosí. Se studenou tělesnou schránkou se dá naložit mnoha způsoby, přičemž jeden je lepší než druhý.

Co člověk, to diamant

V našich tělech se skrývá slušné množství uhlíku, jehož dokonalou a čistou formou je právě diamant. Pomocí lisování kremačního popelu tlakem 60 000 atmosfér se popel přemění v blýskavý kamínek, který můžete zasadit do šperku či prstenu. Vaši blízcí vám tak budou vždy po ruce.


Nakérovat

Jména lásek či milovaných rodinných příslušníků nosí dneska na kůži kdekdo. Co se ale nechat potetovat přímo vašimi blízkými? Tetovací inkoust pěkně naředíte popelem pozůstalého a jde se na věc. Ostatně černé tetovací pigmenty se prý získávají primárně z popela.

Rozpuštěný a vypuštěný

Klasické kremace jsou k přírodě dost nešetrné. Sežere to spoustu plynu, a co si budeme říkat, moc to nevoní. Zesnulí ekomaniaci proto spočinou v lázni se speciálním roztokem, kde se do dvou hodin přemění v minerální popel a vodu. Popel jde do kytek a vodou můžete zalévat salát ve skleníku.


Zmražený a roztříštěný

Pohřebáci žerou Terminátora. Odtud okopírovali zmrazení nebožtíka, kterého pak pomocí kontrolovaných vibrací roztříští na drť. Ta se vysuší a zbude jakýsi kompost, který můžete šoupnout do matičky země nebo poslat Schwarzeneggerovi.


Sedm supů v Tibetu

Pod vznosným názvem „vzdušný pohřeb" se skrývá tibetská specialitka, kdy se tělo zesnulého rozseká na kousky a naservíruje supům, kteří duši podle legendy vynesou na nebesa. No neofrňujte se, zkoušeli jste někdy v tibetských skalách vykopat hrob?


Nerozptyluj

Někteří muži mají potřebu rozptýlit svoje sperma mezi široký okruh lidí. Jiným stačí totéž udělat se svým popelem. Takový pohřeb zařídil Johnny Depp svému příteli Hunteru S. Thompsonovi. Jeho posledním přáním totiž bylo nechat svůj popel vystřelit k noční obloze.

Mít Johnnyho Deppa za kámoše vám zaručí epesní pohřeb.


Až do vesmíru

Chtěli jste být kosmonautem? I po smrti si můžete vyrazit do vesmíru, když se pozůstalí plácnou přes kapsu. Schránka s popelem vyrazí do nekonečného univerza na soukromé raketě a bude donekonečna kroužit po oběžné dráze. Mimochodem takto byl „pohřben" tvůrce Star Treku Gene Roddenberry.

Nevybrali jste si? Třeba se budete chtít nechat zkapalnit jako Destilovaný děda.

Foto: Profimedia.cz

Podobné články: Blog

Jakub König | 22.9.2014

22 věcí, které rozhodně nechcete vědět o své holce

Jedna část lidí si myslí, že by o sobě partneři měli vědět úplně všechno. Ti moudřejší tuší, že některá tajemství jsou příliš temná, aby mohla být sdělena světu. A těch věcí, které by chlap o své pudelince vědět neměl je rozhodně víc než dost. Čtěte, co nechcete vědět.

13.10.2013

Japonská Velká pardubická

My už máme koníčky za sebou. Všechno to tam popadalo, nakonec zbuchnul i idol Váňa. Na naše poměry prostě vzrůšo. Jenže takoví Japonci si dostihy umí udělat ještě daleko zábavnější. I když jde jen o počítačovou hru. Takovýhle bizár abys pohledal.

Máša Dudziaková | 25.2.2014

15 důvodů, proč je super mít spolubydlící

Jasně, spolubydliči dovedou jednoho vytočit k nepříčetnosti. Zvlášť, když dělají bordel, sežerou poslední kousek čokolády nebo vykalí víno, co si schováváte na rozverný večer se svojí holkou. Ale když se to vezme kolem a kolem, jsou stejně boží.
COOKIES
Google+
index.php