Články ze šuplíku

Temná tvář Smrčků od ČILICHILI

Znáte vodafonní smrčky s Macháčkem a Liškou? To jsou milí kluci, co? Ale stromek, zvlášť ten vánoční, přeci nemůže být úplně prima chlápek. Má svoje pocity a nálady. A nezřídka kdy může být taky docela normálně nasranej. Asi jako ten náš, ze seriálu Temná tvář Smrčků.

Jak už jste možná na internetu zaregistrovali, ČILICHILI se mrklo vánočním stromkům na zoubek a odhalilo, že jsou to frustrovaní a nervově labilní jedinci, kterým leze celá ta slaďoučká atmosféra svátků pěkně na budku.

Však se na apokalyptickou sérii 6 spotů, která rozvíjí stromky z naší vánoční kampaně, mrkněte. Tomáš Bambušek jako Smrček je skutečným jehličnatým ďáblem a jeho destruktivním erupcím neunikne ani kapr, dárečky nebo silvestrovské chlebíčky.

A stojíme si za tím. Ať se vám to líbí nebo ne. Však si to jen představte, být stromek, taky by se vám asi nelíbilo, že vás nejdřív přeříznou, pak nazdobí jak úchyla a ve finále skončíte na skládce. Z toho by jeden fakt měl deprese… Stejně jako Smrček v našem posledním spotu.

ČILICHILI uvádí Temná tvář Smrčků - Fíkus aneb Novoroční deprese

 

Podobné články: Blog

17.5.2016

12 sovětských zastávek autobusů

Chris Herwig už léta jezdí po zemích bývalého Sovětského svazu a fotí nějakým způsobem zajímavý autobusový zastávky, dokonce teď bude vydávat celou knihu na tohle téma. To abyste věděli, na co se máte jet podívat, až budete v Kyrgyzstánu.

01.2.2017

Copsomolitan a dalších 43 psích magazínů

My v ČILI věříme na psí práva. Domníváme se ale, že svět na psy občas tak trochu zapomíná. Kupříkladu nemají vlastní časopis! Ano, VY máte časopis, který VÁM řekne, jak se o ně máte starat. Ale něco v čem by si početl přímo váš Alík? E-e. Přinášíme tedy pár návrhů.

20.3.2017

10 příkladů běžného morčecího chování

Chlapík si pořídil morče a fotí ho při jeho každodenní činnostech. A co dělá takhle přes den vaše morče?
COOKIES
Google+
index.php