Články ze šuplíku

Temná tvář Smrčků od ČILICHILI

Znáte vodafonní smrčky s Macháčkem a Liškou? To jsou milí kluci, co? Ale stromek, zvlášť ten vánoční, přeci nemůže být úplně prima chlápek. Má svoje pocity a nálady. A nezřídka kdy může být taky docela normálně nasranej. Asi jako ten náš, ze seriálu Temná tvář Smrčků.

Jak už jste možná na internetu zaregistrovali, ČILICHILI se mrklo vánočním stromkům na zoubek a odhalilo, že jsou to frustrovaní a nervově labilní jedinci, kterým leze celá ta slaďoučká atmosféra svátků pěkně na budku.

Však se na apokalyptickou sérii 6 spotů, která rozvíjí stromky z naší vánoční kampaně, mrkněte. Tomáš Bambušek jako Smrček je skutečným jehličnatým ďáblem a jeho destruktivním erupcím neunikne ani kapr, dárečky nebo silvestrovské chlebíčky.

A stojíme si za tím. Ať se vám to líbí nebo ne. Však si to jen představte, být stromek, taky by se vám asi nelíbilo, že vás nejdřív přeříznou, pak nazdobí jak úchyla a ve finále skončíte na skládce. Z toho by jeden fakt měl deprese… Stejně jako Smrček v našem posledním spotu.

ČILICHILI uvádí Temná tvář Smrčků - Fíkus aneb Novoroční deprese

 

Podobné články: Blog

16.3.2017

Kdo z nás to má v životě nejtěžší?

Někdo se umí narodit a někdo zase ne. Bohužel. Půjdeme od těch, co to mají nejhorší, až po ty, kteří to v životě vyhráli. Takže...

Jan Studnička | 25.8.2017

21 věcí, které nepochopí lidi nad čtyřicet

Pokud překročí člověk určitou věkovou hranici, stanou se pro něj některé věci těžko srozumitelné. A nejlepší na tom je, že vy budete úplně, ale úplně stejní. Muhehe...

Zuzana Košutová | 18.1.2016

15 důvodů, proč je super jít sám do kina

Osamocenci v kinosedačkách vůbec nejsou takoví lůzři, jak to na první pohled vypadá. Vyrazit si jen tak bezprizorně na film je totiž úplně největší bájo. Čtěte proč.
Google+
index.php