Články ze šuplíku

Temná tvář Smrčků od ČILICHILI

Znáte vodafonní smrčky s Macháčkem a Liškou? To jsou milí kluci, co? Ale stromek, zvlášť ten vánoční, přeci nemůže být úplně prima chlápek. Má svoje pocity a nálady. A nezřídka kdy může být taky docela normálně nasranej. Asi jako ten náš, ze seriálu Temná tvář Smrčků.

Jak už jste možná na internetu zaregistrovali, ČILICHILI se mrklo vánočním stromkům na zoubek a odhalilo, že jsou to frustrovaní a nervově labilní jedinci, kterým leze celá ta slaďoučká atmosféra svátků pěkně na budku.

Však se na apokalyptickou sérii 6 spotů, která rozvíjí stromky z naší vánoční kampaně, mrkněte. Tomáš Bambušek jako Smrček je skutečným jehličnatým ďáblem a jeho destruktivním erupcím neunikne ani kapr, dárečky nebo silvestrovské chlebíčky.

A stojíme si za tím. Ať se vám to líbí nebo ne. Však si to jen představte, být stromek, taky by se vám asi nelíbilo, že vás nejdřív přeříznou, pak nazdobí jak úchyla a ve finále skončíte na skládce. Z toho by jeden fakt měl deprese… Stejně jako Smrček v našem posledním spotu.

ČILICHILI uvádí Temná tvář Smrčků - Fíkus aneb Novoroční deprese

 

Podobné články: Blog

Markéta Bajerová | 30.10.2015

24 lidí, který rozhodně nechcete na večírku

Smradlavci a uspávači hadů nejsou zdaleka to nejhorší, co si můžete na svoji kalbu pozvat. Jestli chcete bezchybnou párty, kterou si šplhnete u kámošů, musíte z ní vynechat následující jedince.

28.4.2015

Esemeska o gangbangu, který se nekonal

Pamatujte si, kontext je to nejdůležitejší. Jakmile vám vypadne, i z úplně nevinnné textovky může vzniknout ryzí peklo. Mrkejte a bacha na nedoručené zprávy!

03.6.2015

20 situací, které zná každá vysoká holka až moc dobře

Říká se, co je malý, to je hezký. A co je vysoký, to je nepraktický a nikam se nevejde, dalo by se dodat. Mrkejte, co každou trochu vyšší holku čeká v tomhle světě postaveném pro hobity.
COOKIES
Google+
index.php