Předplaťte si tištěné ČILICHILI

Objednejte si ČiliChili až domů! Každé číslo vám přijde zabalené a voňavé ještě z tiskárny hned na začátku měsíce. Stát vás to bude měsíčně jen 25 Kč, které zaplatíte z kreditu nebo tarifu. A nemusíte být ani zákazník Vodafonu. Předplatné si zařídíte snadno – SMSkou nebo rovnou tady na webu.

1 - Online předplatné

2 - SMS předplatné

Krok 1:
Pošlete SMS ve tvaru CILI ROK (PULROK) JMENO PRIJMENI ULICE CP MĚSTO PSC na telefonní číslo 90211*.

Krok 2:
Přijde vám od nás SMS se žádostí o potvrzení, kterou potvrdíte odesláním ANO CILI.

Krok 3:
Protože jsme slušně vychovaní, tak vám poděkujeme a ještě vám napíšeme, jak případně předplatné zrušit, kdybyste třeba ztratili vkus. I to jednoduché, v podstatě stačí poslat STOP CILI ROK (PULROK) opět na 90211*.

Krok 4:
Každý měsíc, předtím než ČilichiliI vyjde, vám přijde zpráva o tom, že jste zaplatili 25 Kč za nové číslo. Těch 25 Kč je poštovné, jinak časopis je zdarma.

Změna adresy:
U předplatného pořízeného přes SMSku můžete SMSkou změnit i zasílací adresu. Pošlete textovku ve tvaru CILIADRESA JMENO PRIJMENI ULICE CP MESTO PSC na číslo 900 11 03*. Obratem vám přijde potvrzení o změně. Cena téhle měnící SMS je 3 Kč včetně DPH.

*Službu technicky zajišťuje Advanced Telecom Services s.r.o., infolinka 296 363 199, www.platmobilem.cz

Distribuci zajišťuje pro Vodafone CZ společnost Boomerang Publishing, s. r. o. Podrobnosti na www.vodafone.cz

A ještě něco. Pokud chcete provést nějakou změnu, předplatné zrušit a nevíte jak, kontaktujte nás na emailu predplatne@cilichili.cz. My vám poradíme.

COOKIES
Google+