Hranolky

Představte si tu křupavoučkou kůrčičku dobře usmaženého a osoleného hranolku, jak mámivě klouže do tatarky či kečupu… a pak se vznáší ke rtům vašeho protějšku.A ty rty se pootevřou v jednom velkém gurmánském “ach”.


Špagety

Kromě té báječné hry na vcucávání dvou opačných konců špagety, která končí vždycky stejně, mají špagety ještě další super rajcovní vlastnost. Padají do výstřihu a do klína. A odtud je potřeba je lovit. Chápete, žejo…?


Párek

Párek je bezva a když sledujete, jak se s tímhle jednoduchým pokrmem váš protějšek vypořádává, jednak vám to udělá dobře už samo o sobě. A druhak zjistíte, jak je na tom perorálně. Ehm.


Španělský ptáček

Přesně. Španělská muška, ta je pochopitelně jako hmyz z jakékoli erotické hry předem vyloučena. Ale takový ptáček. Už to slovo. A složení. Představte si, jak postupně rozbalujete jednotlivé vrstvy a objevujete skryté poklady. Je snad něco, co víc odkazuje k milostné předehře?


Česnek

Pokud nabídnete svoji topinku s česnekem děvčeti, nebo chlapci, co se vám líbí, je to sice trochu risk. Ale pokud dotyčný přijme, dává tím vlastně nepřímo najevo, že je odhodlaný se celý zbytek večera bavit, případně líbat, jen s vámi.


Mušle

Mušle mají tři speciální vlastnosti. Jednak jsou kluzké, zadruhé je to exkluzivka a zatřetí uvnitř vypadají s prominutím jako takové malé ….ty…no však víte. No a pokud se na ty drobné pipiny budete koukat celý večer, nemůže to prostě s váma nic neudělat.


Vajíčko nahniličko

Vajíčko je samosebou symbolem plodnosti. To se dneska ví. A lžička? No, domýšlejte sami. A představte si ten zvuk, když lžička naráží na tenkou skořápku… je to jako klepání na nebeskou bránu.


Čili papričky

Jasně, na pálivý jsme experti. Ale představte si, když žena či muž vašich snů slzí, všechny sliznice zduřelé… a vy vytáhnete kapesníček a nabídnete ho ve správnou chvíli k dispozici. To je v podstatě ruka v nohávě.


Banán se šlehačkou

A po skvělé večeři musí přijít zákonitě i skvělý dezert. Takový banán, to je nekompromisní sexuální symbol. Zvlášť, když si nedáte pozor na oční kontakt. Však to zkuste a uvidíte.


Mango

Čim víc šťávy, tim lépe. Pokud nemáte mango, vyzměte jiné, velmi šťavnaté ovoce. Třeba žlutý meloun. Něbo tak něco. A nechte svého spolustolovníka, ať si v tom pořádně zaryje čumáčkem.

banner_Dame_jidlo_1974x200