1. Říká se, že když kluk deseti holkám v klubu upřímně nabídne sex, jedna z nich přijme. Pokud holka deseti klukům v klubu upřímně nabídne sex, přijme jich deset. Klidně najednou. Takže po intimní stránce strádat nebudete ani single.
  2. Co se týče vašeho obydlí, nikdo vám nebude kecat do toho, jak to má vypadat. Nikdo vám nebude cpát plakát se Zaklínačem nad gauč, nikdo vám neřekne, že váš minimalistický vkus je “trochu nuda, ne” a pod designově černou televizí vám nebude čnít nehodící se XBOX.
  3. A když už jsme u toho, jak vypadá obydlí za běžného provozu, nikde se vám nebude válet něco nechutného. Třeba použité ponožky. Nebo použité trenky. Nebo použitý chlap.
  4. Máte konečné řešení prkýnkové otázky. Dole. Pořád a napořád.
  5. Nikdo vás nebude nutit, ať se podíváte na cokoli. A nikdo se na něco nebude dívat bez vás. Respektive, všichni se na něco budou dívat bez vás, ale to vás trápit nemusí. Můžete být se seriály pozadu, jak jenom chcete. Klidně se můžete teprve teď pustit do Perníkovýho táty. Nebo do Dallasu!
  6. Nikdo si nebude stěžovat, že jste místo pečené kachny udělala lehký letní salát. A nikdo si nebude stěžovat, že jste místo lehkého letního salátu spořádala celou pečenou kachnu. S knedlíky. A se zelím. A se svou důstojností.
  7. Můžete si trajdat, kde chcete, jak dlouho chcete a s kým chcete, a nemusíte to před nikým tajit. Kromě vaší kamarádky. Protože jste byla s jejím přítelem. Protože když klukovi v klubu upřímně nabídnete… a tak.
  8. Nemusíte si narychlo dělat zdravotnický kurz první pomoci, když se někomu náhodou ucpe nos a zvýší se mu teplota na sedmatřicet.
  9. Nikdo nebude močit vedle toalety. Pokud vyloženě nebudete chtít.
  10. A co je úplně nejlepší… až vás to přestane bavit, můžete si prostě někoho pořídit.