ONA

Když už se mu se sebezapřením staráte o spodní prádlo, můžete mu na Valentýna dát nové trenky a ušetřit si tak nenápadně práci.

Zabíjí pro vás pavouky, takže si zaslouží všechno zlato světa. Na Valentýna ale postačí aspoň wellness pobyt ve Zlatý Olešnici.

Pokud zrovna nemáte kapesné na BMW, můžete mu za všechny ty vyměněné pneumatiky a zašroubované poličky koupit aspoň jeho model. Nebo tu knížku o autech.

Jestli jste na začátku vztahu a ještě se chcete zavděčit nejromantičtějším vyznáním, rozhodně kupte Fifa 2016 na PlayStation. Už nikdy vás nenechá odejít.

Buďte mazaná. Když si pořídíte luxusní spodní prádlo, budete z něj mít radost vy i on.


ON

Když už se vám vaše milá stará o teplou večeři, pozvěte ji na ni jednou taky vy. Když nebude vařit, bude mít večer čas na něco jiného, však víte…

Ženy a čokoláda mají pevnější vztah než máte vy sami mezi sebou. Myslete na to. Sice bude o kilo těžší, ale plná endorfinů!

Předcházejte si svou polovičku pořádnou kytkou. Ohryzky v celofánu se nepočítají. Nezapomeňte dodat, že voní stejně jako ona po ránu (milosrdná lež).

Šperk ještě žádnou ženu neurazil. Ale pozor na prstýnky! Při jejich předání by mohlo dojít k trapasu a ženit se snad ještě nechcete…

Buďte mazaní. Když pořídíte luxusní spodní prádlo, budete z něj mít radost hlavně vy.


Každopádně v obou případech nic nezkazíte dárkovou kartou. Nechcete přeci dát dárek, který se na Vánoce nenápadně objeví pod stromečkem kamaráda.banner-728x90px