Toaletní čtenáři

Každej čte na záchodě něco jinýho. Takže když si tělo dělá své, vy můžete v klidu proštudovat všechny ty Urbany, Jiránky nebo Zarathustry. Dokud se na vás nedobouchají

Origami

Leckoho nenechá volný konec toaleťáku na pokoji. Stevardky z výletních lodí na nich umí udělat krásná origami. Ostatní si vystačí s drobnými vtípky. Nebo s drobnými krádežemi.

Nenecháš nežit

Zrcadlo v koupelně láká. Člověk se vidí v jiném světle a snadno objeví i jebáky, co doma nenajde. A když už je jednou vidí, byla by škoda je trochu nepotrápit. Takže se pak do společnosti vracíte s krátery jak po pádu meteoritického roje.

Štětičky

Jakmile někde mají štětičky do uší, je 80% šance, že jim podlehnete. Ať si doktoři naříkají, že je šťourání nezdravé. Sami to určitě dělají taky. Anžto je to slast. Ti největší tvrďáci vrací použité štětičky zpátky k těm čistým. Hehe.

Lékárnička

V koupelně bejvá člověk většinou sám a tak se toho tam dá natropit nejvíc. Třeba prozkoumat lékárničku za zrcadlem. Jaká antidepresiva do sebe kámoši valí, kdo asi užívá tu viagru a kdo se naopak zklidňuje valiem… můžete hádat. Anebo se zeptat.

Knihovna

Nebaví vás pitomé řeči kamarádů? Stačí se přitočit ke knihovně a projíždět tituly. Pak si vybrat ten nejzajímavější, nahlédnout, začíst se… a když budete mít štígro, odtrhnou vás až za půlkou.

Postelový scény

Co je lepšího, než sebou oblečenej plácnout do svý krásně rozestlaný postele? Samosebou plácnout sebou do krásně rozestlaný postele majitelů bytu. Jste návštěva. Nikdo vám nesmí nic říct!

Boty

Hlavně děvčata se mohou v předsíni u bot zaseknout na celé hodiny. Prohlížet, očuchávat, zkoušet. Možná si jeden pár tak trochu půjčit, když na to přijde. Třeba na to nikdo nepřijde.

Lednice

Stačí říct “Skočim si do ledničky pro pivko” a máte otevřený vstup do jednoho z nejintimnějších zátiší každého bytu. Představte si ty dobroty, z kterých můžete beztrestně ochutnávat. Upíjet z načatých drahých nápojů, ukrajovat vzácné sýry. Lednice je nejvíc!

Porno

Každej má doma něco. A jelikož máte taky doma někde ukrytý lechtivý časák nebo obřího černého roberta… víte kde hledat. A tak nenápadně a rychle šmejdíte a nacházíte a je to trochu jako v Jamesi Bondovi… a trochu jako v jiném filmu.