Boj na život a na smrt je asi samozřejmost. To se tak trochu nabízí. Rey Koranteng prostě obětuje jehně, pomaže se krví a vyhlásí zápas za zahájen. Vítěz pak bude první rok volebního období nosit hlavu poraženého připnutou na opasku.


Šampionát v LoLku! League of Legends v podstatě zahrnuje všechny kvality, které má mít prezident. Musíte uvažovat takticky i strategicky, musíte ovládat jazyky a nesoustředit se jenom na sebe, protože bojujete za dobro celé skupiny. Kdo by nechtěl vidět, jak si to kandidáti rozdaj na midu?


SAW! Kandidáti se spolu probudí v ohavné vydlaždičkované místnosti připoutáni k mrtvole. A v tu chvíli se začnou přibližovat stěny a všude budou vystřelovat bodce a místnost se začne plnit kyselinou. Kdo vyvázne živej, vyhrává. A vždycky, když to bude nejnapínavější, objeví se Karel Voříšek, aby nám oznámil, že už nás sleduje dva a půl milionu diváků.


Miss prezident 2017 se celkem nabízí. Promenáda obou kandidátů v plavkách by samozřejmě byla skvělá, ale královská disciplína je vždycky volná disciplína. Miloš Zeman by zarecitoval pár oblíbených bonmotů, Jiří Drahoš by jako chemik mohl udělat nějaký cool barevný prskavky. Zábava pro celou rodinu!


Partyzánská válka! Pětatřicet čtverečních kilometrů hustého lesa, smečka dvaceti hladových vlků, dva kandidáti, ale jen jeden vítěz. Věříme, že Zeman by dokázal svými řečnickými schopnostmi dostat vlky na svou stranu, ale jestli je Drahoš aspoň z půlky tak dobrý chemik, jak se říká, dokáže vyrobit výbušninu i z malin, klacku a králičích bobků. Takže šance jsou vyrovnané.


Volba po tibetsku je taky lákavá. Zkrátka předložíme kandidátům sadu osobních předmětů, mezi nimiž bude jeden, který patřil tatíčku Masarykovi. Kdo si vybere správný, vyhrává a stává se duchovním vůdcem Česka.


President GO by mohla být extrémně populární hra, pomocí které by voliči kandidátů mohli zabírat území České republiky. Kandidát týmu, který zabere celou republiku, vyhrává.


Kdo chce být prezident, musí přijet na Hrad na dinosaurovi. No a co, že vyhynuli?! Chceš bejt prezident, se nauč řešit problémy!


Rytířský turnaj by byl super, protože se to na Hrad vizuálně hodí a jednak by odpadla ta otravná debata kolem toho, jestli se má sedět, nebo stát. Prostě budeš sedět na koni a basta!


A to nejlepší na konec, magické klání! Spousta fireballů, blesků, telepatické výpady! A to všechno, zatímco budou kandidáti levitovat nad Vltavou. Ale ne! My musíme prostě dostat jen debatu a potom házení papírků do beden. :/