Láďa Hruška

“Opět je tady! Lidový koumák, i seriózní rádce, jehož menu rozhodně nebude stát víc jak kilo.” Ano, je to tak. A co víc, svoje hosty v rámci zábavy naučím, jak si vyrobit příbor z kuřecích kostí, prostírání z kuřecích kůžiček a škrabátka na záda z kuřecích pařátků, takže ani kousíček nepřijde na zmar!


Pavel Poulíček

Jako předkrm naservíruju Vývar ze zuřivých kvočen, jako hlavní chod Šibalské retrokrůty, a jako dezert Tajemství paní Svatavy! Hahahahaha! A jako zábavu mi hosté – doufám, že to budou hlavně dámy – budou moct česat moji… pěšinku.


Robert Záruba

Otevíráme zlatou bránu Prostřena!!! Jako předkrm si připravíme Ruská vejce, jako hlavní chod přijde Kachna podle Rachůnka, a zakončí to samozřejmě BACKHANDOVÝ BLAFÁK!!! Věřím, že hosté dorazí v kvalitní sestavě, a že během večere nebudeme muset zbytečně vylučovat. A třeba se i přepíšou dějiny.


Týnuš Třešničková

Tááákžé, dneska si připravíme asijské meníčkooo, protože já teďka hodně spolupracuju s asijskými éšopyyy, akorát teda jako předkrm bych ráda představila tenhlecten sýr zapejkací, kterej je jakoby hrozně skvěleeej, jsem na něj narazila úplně náhodooou, ale jako fakt doporučujuu…


Tomáš Řepka

Tak my sme neska tady s Kačkou připravili menu Krále Prahy. Já hodně rybařim, takže jako předkrm bude sushi, jako hlavní chod budou teda kolínka, jako zábavu všem podepíšu knížku a tady moje láska vám ukáže, jak jako zdokumentovat každou minutu každýho dne, no a jako dezert bude překvápko, protože ještě nevíme, jaký dorty zrovna dneska budou mít vedle ve Slávii, jó. #Děkuju


Karel Gott

Dámy a pánové, drazí přátelé, že tady dneska budu vařit jsem tedy opravdu nečekal. Ivanka tu dnes není, takže To musím zvládnout sám, ale Zůstanu svůj. No, budu stručný, takže se rovnou přesuneme k samotnému menu. Jako předkrm jsem si připravil Raka na pět způsobů, jako hlavní chod Zlatého bažanta a jako dezert si dáme jen kávu. A kdo bude chtít, může si ji osladit… o trochu víc.


Jolanda

Dobry večér, moje jméno je Jolánda. Já jídlo dělám tady právě pro vás! A žádný velký špatný!


Leoš Mareš

Dnés se podíváme zpátky do minulosti na tó, jak celej tenhle večér sponzoruje přední česká restauracé @ugocz. #LeošVaří #KdyžNemášBohemkuTakNalejMöet #Ad


Soudkyně Barbara

V případě, že se v rámci dokazování dozvím, že ostatní účastníci jednání taktizují, udělím všem v rámci zábavy pořádkovou pokutu. A nebudu muset uklízet.


Radovan Krejčíř

Tak, já jsem si pro dnešek připravil jihoafrickou kuchyni, což bejvá občas trochu ošemetný, takže si asi nechám pro jistotu okýnko otevřený. No a jako zábavu si samozřejmě zahrajem to, v čem jsem nejlepší – na schovku.