1. Poslyš, když nejde o život, nejde o nic. Uvidíme, jak se budeš tvářit ty, až ti někdo ukradne auto za půl mega, ty přemoudřelej debile. A až ti ho ukradnu, možná bych tě s ním mohl přejet, aby teda o něco šlo.
  2. Stávají se i horší věci, hele. Ale ne mně! Chápeš to?! Ne mně!
  3. Dokud nemáš dítě, nevíš, co je opravdovej strach. Daniel Sloss říká, že největší strach je, když si myslíte, že jste ztratili telefon, protože… když se vám ztratí dítě, zůstanou vám aspoň fotky.
  4. Nehrb se. Já se musím hrbit, abys mi měla na co vlézt. Mami.
  5. Podívej, já tady dělám o nějakej ten pátek dýl než ty… … ale jsi pořád vrátnej, Aleši. Já nevím, co ti k tomu mám víc říct.
  6. Hele, občas je důležitější cesta než cíl. Ne. To říkají jenom muži, kteří nedokáží přivést svou holku k orgasmu. A Ladislav Zibura.
  7. Podívej, starýho psa novejm kouskům nenaučíš. To je určitě hezký Honzo, ale kdybys uměl aspoň s e-mailem, možná bys nemusel v pětapadesáti hledat práci.
  8. Nesmíš brát život tak vážně, stejně z něj nevyvázneš živej. A já bych to od tebe bral, kámo, kdybys byl třeba mariňák, jo. Ale vzhledem k tomu, že tvůj úspěch vyplývá jen z toho, že sis před lety uložil nějaký bitcoiny na externí disk, asi tě nebudu brát úplně vážně.
  9. Radši budu žít jeden den jako vlk než celý život jako ovce. To, že jsi obral svoje příbuzný s deskama OVB v ruce, neznamená, že jsi vlk. Jsi akorát ovce v nepadnoucím obleku.
  10. Je to, jak to je. …