vyvolejto-banner-728x90

#photo

Všechno, co dáte na Instagram, je foto. Jasně, kromě videa, ale na to stejně nikdo nemá čas koukat.  Pokaždé, když napíšete těchto zbytečných pět písmenek na Instagram, až budete mít kocovinu, Bůh se vám pomstí tak, že budete všechno vidět skrz Lo-Fi filtr. 

#colors

Barvy jsou celkem přirozená věc. Člověk s nimi tak nějak počítá, když fotí. Takže psát #colors na Instagram je jako nosit dříví do lesa. Pěkně podzimně zbarveného samozřejmě. 

#sun

Slunce je krásná věc. Bohužel každej druhej si dneska myslí, že když je na fotce slunko, je to umění. A aby to byla pořádná oranžáda, práskne tam ještě filtr Kelvin a doplní hashtagy #sunset #beautiful.

#sky

Podobnej případ. Sice se čas od času někde vyloupne dramatická fotka mraků, jaké nemají ani v Harry Potterovi, ale vetšinou je to jen modrý čtverec s nějakou bílou šmouhou od letadla. Místo toho můžete koukat na modrý kachličky, co máte na záchodě. Efekt bude stejný. 

#fun

Fotky s hashtagem #fun, jsou obvykle ty nejmíň #fun na celém Instagramu. A obvykle jsou na nich ožralí lidé, takže není ani tolik o co stát.


vyvolejto-banner-728x90

#photooftheday 

Krása tohoto hashtagu je v tom, že si ho k fotce nenapíšete vy sami, ale naopak někdo z vašich followerů. Když to děláte u svých fotek, je to trochu jako samokuřba.

#art

Správným českým ekvivalentem by byl hashtag #umčo. Hashtagem #art si totiž obvykle označují svoje výtvory lidi, co o víkendu dokončili kurz kreslení pravou hemisférou. 

#best

Že jste vyfotili něco #nej je fajn a z celého srdce vám to přejeme. Ale fakt si myslíte, že je na to někdo zvědavej? 

#bored

Co na to říct? Každá druhá fotka visí na Instagramu právě proto, že se někdo zrovna nudil. 

#life

Tenhle hashtag znamená v zásadě dvě věci. Buď se chlubíte fotkou, kde se máte jako prase v žitě, nebo naopak chcete, aby vás celý svět politoval, protože se vám zrovna pozvracela kočka.


BONUS:

Bezva hashtag by naopak mohl být třeba #vyvolejto – mohlo by se pak jednoduše stát, že se vaše insta-fotka zhmotní třeba na vaší ledničce. A když to zvládnete do čtvrtka, stíháte to v klidu pod stromeček.

vyvolejto-banner-728x90