1. Public Transit Sounds Tenhle playlist se nám úplně nezdál, protože tam třeba můžete zjistit, jak to zní, když jedete busem do Paříže… a my jsme byli deprimovaní, protože jsme jeli jenom do Brna. Takže jsme přešli na…
  2. Make it Stop! Osobně můj nejoblíbenější paylist, protože vám zůstane v hlavě ještě dlouho potom, co skončí. Je totiž plnej nejotravnějších dětských písniček a uchožerů. Pamatujete Schnapiho, maličkého krokodýla? My ho už nikdy nezapomene!
  3. Halloween Party Noises Je to jenom sbírka strašidelných zvuků a skřeků, které se hodí jenom na… No… halloweenskou party. Nebo pokud si chcete sami doma zalézt pod peřinu s knížkou od Stephena Kinga. Nás to neděsilo, protože vyhlídka na Brno byla děsivější než lidožraví klauni.
  4. Train Station Sleepover Víte, Spotify je v tomhle divný. Zdá se, že má připravené playlisty pro ty nejdivnější a podivně specifické situace. „Válíte se právě ve škarpě, protože jste do ní sjeli na byciklu, protože v sobě máte přesně dvě piva a pokoušeli jste se vyhnout veverce? Tady je playlist pro vás!” Tohle je playlist pro přespávačku na nádru. Protože nikdy nevíte, kdy skončíte bez domova, ale s telefonem.
  5. Orgasm sounds Jop. Přesně to, co si myslíte, že to je. Nepouštějte nahlas v autobuse. #VyzkoušenoZaVás
  6. Hitlers Remixes Ani tohle nepouštějte nahlas. Někdo do toho dal hrozně moc práce a srdíčka a my nevíme, jestli je to extrémně zábavný nebo extrémně znepokojivý.
  7. Sounds for Spacetimes Travelers Víme, že tenhle vtip už jsme zabušili do země, ale nemůžeme si to odpostit ještě jednou naposled, takže… „Tenhle playlist se nám hodil hodně. Je plnej scifi tónů a když jedete busem do Brna, cestujete nejenom prostorem, ale i časem. Nazpátek.” Nejsme na to hrdí, ale muselo to být.
  8. Sims 2: Nightlife Pro ty z nás, kteří rádi paří! Ale ne doopravdy, jenom ve videohře z roku 2004. Whoop! Whoop!
  9. For the New Arrival Tohle je extrémně užitečný playlist pro čerstvé rodiče. Je plný zvuků, které vám mohou připadat nesmyslné, ale děti uklidňují, protože připomínají zvuky dělohy. Já se narodil v roce 92 a  v Sudetech, takže pro mě zvuky dělohy znamenají techno a sbíječky. Ale každému podle gusta…
  10. CAT DREAMS – Relaxing Music for Cats and Cat Lovers vol. 1 A tenhle je nejdůležitější, protože díky němu můžete uklidnit naše kruté pány – kočky.