Minimálně ti upíři a duchové a vlkodlaci. Sexy sestřičky v sexy uniformách, co cucají sexy drinčíky sexy brčky, jsou vlastně celkem fajn. Ale originální taky nejsou, takže byste možná chtěli zvážit jeden z našich doopravdy děsivých návrhů. Už třeba proto, že na sexy sestřičku v sexy uniformě, co cucá sexy drinčíky sexy brčkem nemáte postavu. Kvůli penisu například.


  1. Převlékněte se do jednobarevného úboru a kontrastní barvou si napište na záda číslo 76,00. Voilá! Je z vás zůstatek na účtu!
  2. Kolem krku si povězte kartón s nakreslenými ikonkami aplikací a přes ně napište tlustými písmeny 16 nepřijatých hovorů od Máma.
  3. Přijďte celá v bílém a přes prsa si udělejte modrou chatovací bublinu se slovy Musíme si promluvit.
  4. Skočte do špatně padnoucího obleku, do jedné ruky si vemte blok a do druhé žlutou pásku s nápisem V EXEKUCI.
  5. Natáhněte si přes hlavu igelitový pytel a na záda si napište DUREX. A udělejte do něj díru. Jednak proto, abyste mohli dýchat, ale hlavně proto, že pak je taková maska daleko strašidelnější.
  6. Dejte si na obličej ohavnou pleťovou masku, do vlasů natáčky a do ruky váleček na těsto. A běžte za nechutný stereotyp.
  7. Natáhnetě na sebe bílou kartonovou krabici, které když někdo otevře dvířka, najde jen zpola vypotřebovanou hořčici. A bum, prázdná lednice. Nejděsivější věc na světě.
  8. Oblékněte se celý do černého a jděte za nezaplacený účet za elektřinu.
  9. Oholte si hlavu a nabarvěte si strniště na šedo, abyste měli hlavu jako Honza Musil. A k tomu soudcovský talár jako soudkyně Barbara. A můžete jít za program televize Barrandov.
  10. Můžete jít za vlak Českých drah… a nepřijít vůbec.