Xavierova Akademie pro nadané mladistvé
Být mutant není jednoduchý. Všichni po vás plivou, říkají vám, že jste zrůda, nikdo vás nemá rád… Jediné místo, kde vám bude aspoň trochu dobře, je škola profesora X, kde vás nejen naučí, jak zvládat svoje  schopnosti, ale taky jak se smířit s hatery. Shake it off.


Chrám Šaolinu
Musíte se do chrámu v horách dostat už jako malé dítě nebo musíte být Američan, abyste zvládli náročný výcvik. Pokud jste Američan, nemusíte si ani vybírat mezi jednotlivými styly kung fu, prostě zvládnete všechny. Hajáááá!


Chrám rytířů Jedi
Jestli u vás váš obvoďák zjistil nezvykle vysokou hladinu midichlorianů, můžete dřepnout na vesmírnou loď a letět na Corusant, kde z vás vycvičí Jedie. Výhodou je, že když budete vzorní, jednou usednete do Rady. A když se budete chovat jako blbeček, dostanete černý cool hadry a červenej meč. Win-win situace.


Bradavice
Bradavice jsou samozřejmě ze 75% nejvíc cool škola vůbec. Ale taky si můžete dostat do Mrzimoru. Takže je na vás, jestli to chcete riskovat.


Gastronomická škola Zdeňka Pohlreicha
Tu jsme si vymysleli. Ale nebylo by to skvělý, kruciprdel?! Nebo se vám jako nechcete makat?! Nebo jste ukradli řetízek?!


Akademie Hvězdné flotily
Absolvovat s vyznamenáním startrekovskou školu je pro vás sice hotový Kobayashi Maru, ale když budete hodně dobří, dostanete svojí vlastní vesmírnou loď a pošlou vás někam na druhou stranu vesmíru, kam se ještě nikdy nikdo nevydal. A tam budete dřepět X měsíců se stejnýma lidma. Takže asi super.


Policejní akademie
Nemyslíme tu v Česku, vy srandisti, myslíme tu Americkou. Kde na konci prváku rozbijete drogový kartel tím, že dokážete napodobovat zvuky pusou. A pak o vás natočí dalších sedmdesát pět pokračování, která nikoho nezajímají.


Bitevní seminář
Pokud jste viděli nebo četli Enderovu hru, víte, že nemusíte být plnoletí, abyste mohli vyhladit celou mimozemskou rasu a zachránit lidstvo. Pokud absolvujete bitevní seminář. Paintball v nulové gravitaci a videohry zahrnuty.


Neviditelná Univerzita
Každý velký mág, který kdy chodil po Zeměploše, studoval na Neviditelné Univerzitě, místě, které je tak nasáklé prastarou magií, že okna vedou na jiné kontinenty a samovolně se otevírají portály do minulosti. Jo a knihovník je orangutan. Orangutani jsou boží.


Vysoká škola finanční a správní
Takže můžete kouzlit, mutantit, používat Sílu… ale všichni víme, že nejlepší superschopnost na světě jsou peníze. Ví to Iron Man, ví to Batman a co je dobrý pro ně, musí být dobrý i pro vás. Takže můžete jít dělat s prašulema a přihlásit se na VŠFS.