1. Když už jsme u těch youtuberů – YouTube je práce jako každá jiná, ať už chcete, nebo ne. Jasně, není to klasická kancelářská řehole, mezi youtubery se najde dost idiotů, co vydělávají na easy obsahu a dětským publiku, ale na druhou stranu… Viděli jste někdy zábavní pořady na TV Nova?

2. Muži by neměli po ulicích chodit nahoře bez. My víme, v létě je horko, chápem, ale nikdo není zvědavej na ty vaše vyvalený pupky a povislý prsa. Fakt ne.

3. Iva Pazderková není stand-up komička. Je to chodící sborník vtipů o blondýnách kříženej s Kameňákem, do stand-upu má ale sakra daleko.

4. Air Maxy jsou jedny z nejošklivějších bot, který kdy byly vyrobený. A úplně nejhorší jsou ty neonový. Nebo červený. Nebo jakýkoli, když je kombinujete s legínama a crop topama.

5. Kazma je jen blbeček, kterej má akorát to štěstí, že umí mluvit, že se mu podařilo najít spoustu šikovnejch lidí do svýho týmu a že za ním stojí Stream, kterej ho dotuje. Navíc nezapomínejme, že tenhle člověk svýho času žil s Kateřinou Kristelovou.

6. Česko už pravděpodobně nikdy nedokáže udělat díru do světa fotbalem. Jo, byly doby, kdy jsme čutali na světový špičce, ale ty doby jsou už dávno pryč. Tak proč cpát peníze do repre a čekat na zázrak?

7. Ledvinky jsou asi ty nejhnusnější módní doplňky. A ačkoli se nám módní průmysl snaží poslední dobou nakecat opak, fakt to není musthave. Ani kolem pasu, ani přes rameno, ani Gucci, nic prostě.

8. Jarda Jágr by už měl odejít do hokejovýho důchodu. Klidně, ať trénuje reprezentaci nebo tak něco, ale ať se nám už sakra nesnaží nakecat, že ubruslí totéž, co kolegové dvacátníci.

9. To, že se holka maluje, neznamená, že není přirozeně hezká, že něco skrývá anebo že je to… lehká žena. Znamená to, že se tak cítí líp, anebo že ji make-up prostě baví.

10. Dolce Gusto není dobrý kafe. Pravděpodobně to ani není kafe. Je to jen laciná náhražka kávy i kávovaru, která je ve výsledku úplně stejně hnusná jako obyčejný Nescafé.