Neviditelný plášť
Ať už jste jen žárlivá přítelkyně nebo paranoidní diktátor, nic vám neunikne, pokud budete odposlouchávat lidi schovaní pod neviditelným pláštěm. Vždyť kolikrát už to Harrymu Potterovi zajistilo šťastný konec školního roku?


Batmobile
Nejen, že jste super rychlí, takže se můžete prohánět po Gotham City (nebo po Berouně, to je fuk) prakticky bez zábran, ale když vás někdo dožene a natlačí do kouta, budete o krok napřed a vystřelíte z auta rakety. Boží!


Světelný meč
Máte-li světelný meč, můžete ho nenápadně schovat do předmětu běžného užití. Takže když vám pak do obýváku vpadnou intergalaktičtí ninjové, jak to běžně dělají, budete o krok napřed a vystřelíte cool laserovou čepel z ovladače na televizi.


Hodinky Jamese Bonda
Ať už jsou to Omega nebo Role, kromě ukazování času s nima ještě můžete dělat… všechno ostatní. Myslí si kamarád, kterému už dva měsíce visíte dvě kila, že vás konečně má? Ha ha, vystřelíte ocelové lanko a odletíte na střechy domů.


Jarvis
Jasně, třeba jste i prudce inteligentní, ale mít neustále ve sluchátku geniální umělou inteligenci k zahození není. “Jaký je hlavní vývozní artikl Mongolska, ptáte se, paní profesorko? Hmm, kdybych tak měl někoho s přístupem na Google, kdo by mi řekl odpověď.”


Nokia 8110
Možná si myslíte, že starý telefon je k ničemu, ale tímhle telefonem se dalo odhlašovat z Matrixu. Takže si na vás agenti nepřijdou.


Jet pack
Pokud něco používá James Bond a k tomu Duke z legendární herní série, je to zkrátka něco, co potřebujete. Můžete se s tím rychle přemisťovat, napadat nečekaně nepřátele a hlavně to dělá frajerský “fššššš”!


Neuralizér
Neuralizér jste vždycky chtěli, akorát jste nevěděli, že se to jmenuje neuralizér. Je to taková ta tyčka z Mužů v černém, která lidem maže paměť. Což je senzační. Můžete třikrát dokola sežrat v restauraci celé menu a pak tvrdit, že vám ho nedonesli.


Převaděč spojitosti
Nostalgie, že?


Xperia X
Jednak ten telefon vypadá cool, jednak vydrží až dva dny a hlavně má foťák, který počítá obraz dopředu. Což znamená, že když kamarád uklouzne a vy ho vyfotíte, jak padá, nebude rozmazaný, ale uvidíte jeho rozšklebenou hubu v plných detailech. A dáte to na facebook. Pokud máte správné otisky prstů, protože jinak vás mobil dovnitř nepustí. Jop. Frajeřinka.


sonny-xperia-x