NEJHORŠÍ DEN PRO SEBEVRAŽDU

Před dvěma lety volala mladá Dánka na policii s tím, že našla oběšence. Policie tomu ale během halloweenské noci nevěřila a několikrát ji poslala do háje. Asi uhádnete, kdo měl pravdu.


MRTVOLA“ NA ZÁPRAŽÍ

Larethia Haddonová z Detroitu má škodolibou radost pokaždé, když na ni někdo zavolá policii – na zápraží si totiž pohodila figurínu mrtvoly a se zadostiučiněním sleduje reakce okolí. Čím jsou kolemjdoucí vystrašenější, tím lepší. Můj soused zabiják v praxi…


RASISTICKÉ DÍTKO

Světová média pobouřila Američanka Jessica Blacková, které svého synka poslala na koledování v kostýmu organizace Ku-klux-klan. „Kostým jsem vyrobila sama, je to rodinná tradice,“ prohlásila ne příliš inteligentní matka.


ZTRATILA HLAVU

Nechutnou scénu zažili obyvatelé New Yorku, když na ulici několik hodin pozorovali pohozenou useknutou hlavu v domnění, že jde o halloweenský žert. Pak se ukázalo, že patří univerzitní profesorce Patricii Wardové, kterou zavraždil její syn.


KOKAINOVÁ KOLEDA

Donald Junior Green z Velké Británie na halloweenskou noc jen tak nezapomene – omylem totiž malým koledníčkům místo bonbónů nadělil pytlík s kokainem. Otec jednoho z nich byl policista….


ZELENÁ NADÍLKA

Něco podobného se stalo i v americkém městě Hercules, kde nebohým dětem někdo ochutil tyčinky Snickers pořádnou dávkou marihuany. Kdyby byly starší, asi by to ocenily víc…


SKORO POSLEDNÍ BONBONEK

A u drog ještě zůstaneme. V roce 1988 si žena z New Jersey po otevření pytlíčku s bonbony všimla nápadného bílého prášku. Policie později zjistila, že jde o vražedný strychnin. 9400 pytlíků s dobrotou pak raději zničili a bonbony se přestaly vyrábět. Nikdo si je „překvapivě“ nechtěl koupit. Život je jako bonbon, nikdy nevíš, co ochutnáš…


VTIPKUJÍCÍ PANIČKA

Helen Pfeilová z Long Islandu se v roce 1964 rozhodla pořádně zavařit dětem, které podle ní byly příliš staří na halloweenské koledování. Rozdávala jim pytlíky se psími sušenkami nebo jedem na mravence, nechyběl ani arzenik. Příkladná žena v domácnosti tvrdila, že šlo z její strany o jasný vtip. Aha.


TROCHU OSTRÝ DÁREČEK

„Dobrodinec“ James Joseph Smith z Minneapolisu očividně neoplýval láskou k dětem a v roce 2000 ho nenapadlo nic lepšího, než naládovat sušenky jehlami a rozdat je nicnetušícím prckům, kteří obcházeli domácnosti. Naštěstí se nic závažného nestalo.


MRTVOLA NA PLOTĚ

Obyvatelé amerického Ohia procházeli kolem mrtvoly umlácené ženy zavěšené na plotě a považovali ji za povedený halloweenský vtip. Jako bylo jejich překvapení, když se ukázalo, že to tak úplně nebylo…TAK CO, TAKY JSTE RÁDI, ŽE TU HALLOWEENA NESLAVÍME?