Slušňák

Kluk, co přijde s učesanou patkou a brejlema a studuje nějaký IT a umí zpívat a do prvního velkýho kola mu maskérky nagelujou vlasy a sundaj mu brejle a na 14 dní se z něj stane sexy idol všech třináctiletých holek.


Střelená rockerka

Ulítlá holka, co nosí ulítle obarvený vlasy a oblečení ze spínacích špendlíků a fejkový conversky a zpívá u nich doma v Bruntále v místní metalovým uskupení Mästürbätör.


Ošklivej roztomilej kluk

Kluk, co není hezkej, má akné, je malej, nebo tlustej a každý oko mu míří jinam, je to outsider, tancuje jako slepice střelená do zadku, ale zpívá jako Gott.


Hlubokej lidskej příběh

Někdo z dětskýho domova, nebo někdo, komu umřel sourozenec, nebo prodělal těžkou nemoc nebo nemá peníze a všem je ho líto. Je jedno, jestli umí zpívat.


Krasavice

Holka, který od prvního momentu všichni říkaj, že je krásná. Moc jí to sluší a vypadá skvěle a tak jí oblíkaj do sexy hadrů a dycky když odzpívá, tak jí všichni řeknou, že je krásná. Je vlastně jedno, jak zpívá, protože u toho dobře vypadá.


Někdo, kdo neumí zpívat

Člověk, co vůbec neumí zpívat a dostal se do finále, protože umí dobře něco jinýho. Buď je vtipnej, nebo je exotickej, nebo tancuje nebo si nakoupil hodně sim karet.


Cizinec

Člověk, co má aspoň jednoho rodiče cizince a sám tam dlouho žil nebo žije a mluví lámanou češtinou. Na rozdíl od ostatních aspoň umí dobře zpívat anglicky.


Česká někdo

Česká Madonna, česká Lady Gaga, česká Selena Gomez.. prostě česká verze někoho slavnýho, vlastně jen proto, že maj podobnej kukuč, když se hodně rozostří čočka kamery.


Hipík

Člověk, co hulí nebo tak vypadá, nosí copánky, batikovaný hadry a zpívá reggae nebo písničky z muzikálu Hair. Rád chodí bos a trochu smrdí.


Baculka

Holka, co má hlas jak Špinarová a váží 100 kilo. Když se řeší její vzhled, tak se říká, že na vzhledu nezáleží, protože má ten úžasnej hlas.


Vážně. Ti lidé jsou tak generičtí, že jste si ani nevšimli, že lidé na obrázku nejsou z Česko hledá Superstar, ale z American Idol.