Mr. Worldwide

Kluk, co se zoufale snaží prosadit ve světě rapu a většina jeho tracků je o tom, jak ho vychovala ulice. A můžete jen hádat, která z těch dvou, co ve městě máte, to byla. (Nejspíš Calle ocho. Jako toho pravýho Mr. Worldwida, víteco.)

Armin van Buran

Poznávací znamení: repráček, ze kterýho se většinou line něco jako Ektor. A nahlas. Hodně, hodně nahlas. Celkovej dojem dotváří kalhoty, ze kterejch kouká guma od trenek (ne, nejsou to #mycalvins) a plechovka lacinýho energiťáku. Tipnete si, s kým tvoří nerozlučnou dvojku?

Uliční výbor

Pozůstatek minulého režimu, kdy všechno muselo být pod dohledem. Počet členek (ano, vetšinou sestává z žen) závisí na velikosti města. Poznáte je podle toho, že v jedné ruce mají vetšinou francouzskou hůl, v druhé leták z Kauflandu a zdržují se v hejnech.

Bokovka

Ne, není to ničí milenka (a nebo jo?), jen u ní ve skříni kalhoty s vysokým pasem prostě nenajdete. Co tam ale zaručeně najdete, jsou flitry a neonový barvy, protože přece na místní díze chcete bejt vidět, žejo. A jako trešničku na dortu má na 100 % piercing nad rtem a v ruce vždycky cigáro. Vždycky.

Bumbál

Vetšinou k nalezení v místní hospodě. Poznáte ho podle plnovousu, nekonečný zásoby historek a mouder a hlavně půllitru piva. A čím víc piva, tím moudřejší bývá. True story.

Richard Moser

Nenechte se zmást jménem, Richard může být příslušník jak ženského, tak mužského pohlaví. Ale vždycky má vedle sebe svého věrného psího společníka Rexe, jehož životním úkolem je štěkat na každého kolemjdoucího, kterého neomylně cítí a slyší na stovky metrů daleko. A tenhle úkol se snaží plnit co nejlíp. A co nejvíc otravně. A hlavně nahlas.

90's kid

Holka, která vyrostla na Backstreet Boys, Tasmánským čertovi a hlavně na MTV. Její oblíbený pořady byly nejspíš Teen moms a 16 & pregnant, protože přesně tolik jí bylo, když se jí narodil první capart.

Dominic Přejetto

Týpek, co má na svědomí všechny přejetý kočky a veverky v okolí, protože na silnici se cejtí jako bůh. Proč by jako ve svým vytuněným Golfu POLO uhýbal nějakýmu zvířeti, žejo. Hesla "rychle a zběsile" se drží i na místních diskotékách. Rychle se opije a zběsile se pak chce prát. A je mu úplně jedno, že jste mu vlastně nic neudělali. Úplně. Jedno.

Normand Bates

Člověk, kterej za denního světla v podstatě nevychází, jeho barák je porostlej břečťanem a celkově působí tak trochu psycho (haha.) Moc kamarádů nemá, vlastně se nebaví s nikým z města, kromě vlastní matky. Nikdo neví, co je vlastně zač, a taky nikdo nemá nejmenší potřebu to zjišťovat.

Malá mořská víla

Holka, co se zoufale snaží vypadnout ze svého rodného městečka a prosadit se ve velkoměstě. Poznáte ji podle toho, že napodobuje velkomešťany nejen vzhledově, ale i chováním. Třeba když jednou v putyce pustili Ortel, zvedla se a odešla. Co má jako za problém?!