Stylový páreček
Ona má na sobě pinup šaty, on vintage sako, a protože celý rok chodili na taneční kurzy, jsou tady, aby ukázali, jak umí festovně házet škrpálem… a udělat si fotky na instáč. Který on bude ukazovat v pondělí ráno na poradě managementu a ona v pondělí večer na kurzu bikram yogy.


Lovkyně
Přišla v koktejlových šatech, který vyhustlila na Vintedu, pije drinky brčkem a okázale ignoruje svého spolužáka z VŠE, který jí je platí a doufá. Ona místo toho pokukuje po DJovi a než přijde sedmé daiquiri, taky po něm vyjede.


DJ
Mává šavlema a deskama, jakoby si chtěl uhnat karpální tunely a samolibě se usmívá, protože ví, že narazí na nějakou lovkyni, která mu zpříjemní večer. Místo toho ale kolem půlnoci potká nějakýho agresa, kterej mu ze závisti vpálí jednu do obličeje.


Agres
Od začátku party se tváří jako uťáplej ňouma, platí svojí spolužačce z VŠE vstup a drinky, doufá v akci, ale protože si ho nevšímá, vymění důstojnost za vodku. Kolem půlnoci si pak všimne, že mu DJ dělá do “holky”, takže mu ji neuměle vpálí do obličeje a nechá se vyvést.


Pařan
Lístky dostal od kamaráda nebo vyhrál v rádiu a je tam vlastně jenom proto, že má rád podobný akce. Cucá drink a nějakou hoďku ho baví pozorovat stylový párečky, jak hážou nohama na parketu a když už to vypadá, že bude nuda, někdo vypálí DJovi.


SwingMePrague Bannery Chilli v02

Hejno
Holky stále ještě opilý svou čerstvou maturitou přijedou sockou a opouštějí akci před půlnocí, aby stihly poslední spoj do Horních Počernic. Piští, tancují jako zběsilý, přísahají si věrnost, pomlouvají jedinou nepřítomnou a jedna z nich nakonec zůstane i poté, co ostatní odletí, protože je tam DJ, kterej potřebuje trochu ledu a teplýho lidskýho slova.


Expert
Moudře pokyvuje hlavou a zatímco popíjí nějakej vymazlenej drink, přemýšlí, jaký má zaumout stanovisko k hudbě, která hraje. Je si jistej jenom tim, že je to buď naprosto geniální, nebo absolutní propad. Možná si to sežene na vinylu. Nakonec se chytne do hádky s mužskou polovičkou stylovýho párečku o tom, který boty jsou na tanec nejvhodnější.


Šmouha
Chlapec, jehož hlavním cílem pro daný večer je pohyb. Nezastaví se ani na chvilku, na parketu odrovná polovinu Hejna a nakonec obstarává zábavu pro něžnou polovičku stylovýho párečku, jejíž partner jí vyměnil za hádku o tanečních botách. A nakonec pravděpodobně ještě běží domů.


Módní blogerka
Přišla ve stylovým a trochu pánským oblečení, protože na tuhle pártošku se vystajluje každá a je potřeba se trochu odlišit. Další polovinu večera se snaží, aby kalhoty vynikly i na instagramový selfie fotce.


Rozpařený dav
A pak jsou tam všichni ostatní, kteří jsou tam prostě za zábavou. Endorfiny v těle, cool hadry na nich, rozjařené úsměvy na tvářích, zkrátka to, co si můžete přát na každým dobrým festivalu. A navíc se všichni hrozně vtipně hejbou, hele…


Napište nám schválně, v jaké kategorii se vidíte vy (nebo si vymyslete vlastní), a skočte se kouknout na největší electro-swingovou akci Swing me Prague! My tam budeme za Hejno pod vedením Experta.