Také se domníváte, že čas je relativní a nerozumíte konceptu spěchu? Fandíte zastaralým technologiím? ČESKÉ DRÁHY čekají jenom na vás! (A všichni ostatní čekají na nás.)


Taky jste jako malí zazvonili na něčí zvonek a pak utekli? My si na tom postavili kariéru! Přidejte se k nám! ČESKÁ POŠTA!


Taky si občas říkáte, jak zbytečně jednoduchý máte život? Že byste radši dřeli za mizerný peníze, abyste pomohli jiným lidem? A chcete si za to nechat nadávat do zlodějů a vlastizrádců? ČLOVĚK V TÍSNI! #masochistsfriendly


Máte málo respektu? Přidejte se k nám a i největším gangsterům se před vámi rozklepou kolena! ČESKÁ STOMATOLOGICKÁ KOMORA – pojďte mučit lidi legálně!


Zajímalo vás vždycky, který z vašich přátel má podivný fetiš? Kdo pro koho volí? Kdo podvádí svou ženu? Pojďte pracovat pro FACEBOOK! FACEBOOK – všechno, co radši nechcete vědět!


Chtěli jste vždycky pracovat v televizi, ale žádná pro vás neměla dostatečně maniakálního ředitele? TV BARRANDOV hledá právě vás! Jen se pak nedivte, že sám nejvyšší pozvolna metastázuje i na vaši pracovní pozici.


Máte pocit, že jste lepší než jiní lidé, ale nemáte to čím dokázat? Všímáte si, že všichni kolem vás jsou kulturní barbaři a vy jako jediný máte vkus? Chcete o tom celý den mluvit na veřejnosti? My taky! RÁDIO WAVE! Děláme vlny. Které se vždy rozbijí o útesy průměrnosti!


Máte rádi, když můžete někomu nakecat úplnou blbost a potom sledovat, jak se mu to usazuje v hlavě? Rádi si vymýšlíte nejenom fiktivní události, ale fiktivní dopisy od čtenářů? Pojďte psát do časopisu ENIGMA! ENIGMA – největší záhada je, kdo si nás vlastně kupuje!


Jste bez jakéhokoli organizačního smyslu? Máte pocit, že když necháte problém problémem, nějak se vyřeší sám? Chtěli jste vždycky za jedno dopoledne vytočit víc než milion lidí? MAGISTRÁT MĚSTA PRAHY – disfunkční už dvanáct set let!


Jste noční můra grammernácků a disponujete základním chápáním humoru, ale nemáte jiné kvality na pracovním trhu? Pojďte psát pro ČILICHILI.cz! ČILICHILI – chráněná dílna internetu!