Koss Porta Pro

Taková ta ošklivá skládací sluchátka, co sice stála hromadu peněz, ale zase mají doživotní záruku, takže si je všichni nakoupili. A teď rok co rok hledaji stěhující se krámek, kde vám sluchadla na měsíc vemou a pak vám je, lehce porychtované, zase vrátí.

Botasky

Botasky jsou jednou naše, a teď, když je dělají v novém designu, je má prostě každý druhý. Teda všichni, co nemají conversky.

Trenýrky od Styxu

Každý kluk nějaké trenýrky od Styxu má. A leckterá holka mu je pak tahá taky.

iPhone

Sice si to myslej hlavně lidi, co maj iPhone. Ale ti ostatní zase mají nějakej levnej šunt, kterej má jako iPhone alespoň vypadat. A pak tu jsou ještě zatvrzelí fanoušci Androidů. Což je skoro ta samá parta, jako iPhonisti.

Keramický nůž

Je ostrý, skvěle krájí a zelenina je po něm tak nějak zelenější a chutnější a nekazí se. Zázračný výdobytek kosmického výzkumu najdete v každém druhém šupleti.

Papírovej lustr z IKEA

Jestli vám nevisí v bytě, určitě ho máte alespoň srolovanej za skříní. Nelžete. Víme, že tam je.

Rejoice nebo jiné outdoorové gatě

Sice se tím před kamarádama nechlubíme, ale když se jede na hory nebo do přírody, prostě navlékneme outdoor, a je to.

Med v medvědovi

Celá generace dnešních dospěláků marně dyndala na rodičích med v medvědovi. A teď, když si ho můžeme kupovat sami, si ho kupujeme. I když to není bůhvíjaká kvalita. Ale ten méďa. Ten méďa!

Plastový krabičky Tupperware

Matky nám vždycky kladou na srdce, ať jim ty krabičky, co nám v nich vždycky dají víkendovou výslužku, vozíme zpátky. Ale to my ne. To se nám radši hromadí ve skříni a zabírají místo.

Domácí pekárna

Nějak se stalo, že se s domácími pekárnami najednou roztrhl pytel. A tak každej peče a zadělává a chlubí se domácícm chlebem, o kterej nikdo nestojí, anžto ho mají všichni.