Běžný člověk

Dneska jsem viděl na ulici psa.


Milovník psů

Dneska jsem viděla německýho ovčáka a úplně na něm bylo vidět, jak je ztracenej, to je tak, když si někdo kupuje psy z bytovýho odchovu a pak se o ně nedokáže starat, tyvole. Takovým lidem by se psi měli odebírat.


Uvědomělý občan

Vážené zastupitelstvo města Toužim,
považuji za naprosto nepřípustné, aby se v době, kdy se děti vracejí ze školy, bezprizorně potuloval po našich ulicích pes, který patří k tzv. bojovému plemenu, a to prosím bez náhubku.


Policejní svodka

Dne 18. 5. ve 13:14 se po ulici Tepelská pohyboval pes plemene ovčák (německý). Nebyl opatřen náhubkem ani vodítkem. Majitel (neznámý) se dopustil porušení vyhlášky města o řádném užívání psa.


TV Nova

Město Toužim žije ve strachu. Právě dnes odpoledne se na tomto místě objevil vzteklý pes, který ohrožoval kolemjdoucí. Co víc, necelých sedmnáct kilometrů odtud se nachází školka opatřená jen metr padesát vysokým plotem. "No máme strach, co vám budu povidat," popisuje paní Milena, která psa viděla na vlastní oči. "Vobrovskej, pěna vod huby, děti nepustím na krok teď, žejo." Kdo a jak se s hrozbou vypořádá, zatím zůstává záhadou. "Problém řešíme, naši strážníci po psu pátrají," říká mluvčí toužimské policie nadpraporčík Kateřina Čavojská.


Glosa Jiřího X. Doležala

Dejte psům pokoj! nebo Pes patří do kotce! (nejsme si jisti, co z toho, ale určitě nic mezi tím).


Youtuberka

Tak sem se na iDnesu dozvěděla, že někde po Toužimi nebo co pobíhal vlčák. Vůbec jako nechápu všechny ty negativní komentáře pod tím článkem jako. Tak vo co de, žejo? Vždyť je to hezkej pes. Nebo já nevím, když pustím svýho Arnolda z vodítka, třeba ve Stromovce, taky to nikdo nehrotí, žejo.


Mimibazar.cz

holky. dneska se u nas ve městě potuloval vzteklej vlčák (možná jste to viděli, bylo to i v televizi). mám strach pustit svoje děti zejtra do školy, chodim na šestou do prace a nemůžu je doprovázet. mám je pustit, co myslíte?


facebookaddtext_com_MTMzMTQxMTY5MzYa pak někdo v třebíči uvidí lišku a jedeme nanovo