1. Schrödingerovo cokoli. Jako že je vždycky padesátiprocentní pravděpodobnost, že pokud tam něco hledáte, bude to tam. Ať už jde o rtěnku, nebo futuristický bagr. Pade na pade. Vždycky.
  2. Rajče. Bůhví proč.
  3. Vložky. Vložka je základ. Ať už pro ženu samotnou, nebo pro její kamarádku. A to, když ji společně hledaj, to je kulturní vložka. Nebo tampón. Kulturní tampón.
  4. Peněženka. Která je dost často velikostí podobná kabelce. Tím myslíme, že muži by se do té peněženky vešel celý život… a SUV k tomu. Ženy v ní mají bambiliony různých kartiček, bodíků, peněz, fotek, účtenek, stvrzenek, prastarých magických pergamenů a lístečků s nákupem. Ale potřebujou ještě víc prostoru, proto mají občas ještě jednu malinkou peněženčičku na drobáky. Třeba ve tvaru roztomilého mopse nebo kočičky.
  5. Líčení. Protože nikdy nevíte, kdy si budete potřebovat přepudrovat nos, kompletně změnit identitu nebo vybavit středně velkou Sephoru, žejo.
  6. Svetřík. Kdyby byla zima. Na tom není nic divnýho. Divný je, že pokaždé může mít jinou velikost, barvu a střih. A možná jich je uvnitř celej sklad. Kdo ví?
  7. Klíče. Od bytu. Od práce. Od garáže. Od vchodu. Od kočárkárny. Od skříně, která vede do Narnie. Od Nebeské brány. Od sklepa. Normálka, prostě.
  8. Svého ex. Protože zaprvé proč ne? A zadruhé, protože místa je tam dost. Záhadou je, jestli se rozešli a až potom tam týpek zmizel, nebo se rozešli proto, že tam týpek zmizel. Tak jako tak, jeho naděje na to, že ještě někdy uvidí denní světlo, je mizivá.
  9. Telefon. Narozdíl od ostatních věcí (rostlin, živočichů, osob a národů), které najdeme uvnitř, má tu výhodu, že svítí a zvoní. Takže má šanci, že ještě někdy spatří denní světlo.
  10. Kmen kočovných nomádů. Kteří nikdy neviděli bílého člověka a jejichž předkové tam zabloudili před dlouhými staletími. Uctívají rajče jako svého boha.