Nemáte svůj den, protože jste ho blbě začali. Místo, abyste si doma vychutnali kafíčko a při cestě do města se kochali okolím, čumíte v MHD do mobilu, zatímco se pokoušíte nepolít z cestovního hrnku.

Nemáte si s nikým co říct, protože jste si to všechno řekli na Facebooku.

Nemáte holku nebo kluka, protože na potenciální partnery kladete mnohem vyšší nároky, než sami splňujete. A taky proto, že si s nimi nemáte co říct.

Nemáte klid, protože když zvoní mobil, musíte ho vzít. Zvedli byste ho i při sexu, kdybyste měli partnera.

Nemáte dobrou práci, protože jste se rozhodli, že je špatná. A že šéf je debil. Co by za něj děti na pracáku daly.

Nemáte talent, protože trváte na tom, že chcete hrát v U2 nebo za Manchester United. Přitom třeba umíte kreslit. Nebo péct. Ale co je to proti stadiónu lidí, žejo.

Nemáte čas, protože ho nesmyslně marníte. Třeba zase Facebooku. Nebo běháním po hypermarketech, abyste měsíčně ušetřili pár kaček na slevách. A přes víkend odmítáte vstát v rozumnou dobu.

Nemáte peníze, protože těch pár ušetřených kaček jste vyhodili za blbosti, co nepotřebujete. A za pivo a cigára v těch hospodách.

Nemáte energii do života, protože do sebe tlačíte blbosti. Třeba ty, co jste koupili ve slevě. A taky jste se včera ožrali.

Nemáte nic, protože si to myslíte. Ve skutečnosti máte tolik důvodů ke štěstí, že by vám Buddha naplácal. Tak se proberte a žijte.