1. Střeva

Zatímco vy se k ní ráno láskyplně tulíte, ona se kroutí, aby si před vámi nahlas neuprdla. Holky totiž přece neprdí. Ale ty rána po pár deci vína a pozdní večeři to dá pěkně zabrat.

2. V posteli 

Víte, proč při tom tak často zaklání hlavu? Abyste neviděli její druhou bradu. 

3. Zrcadlo 

Když se nikdo nekouká, dělá na sebe ksichty do zrcadla. V koupelně, ve výtahu, všude, kde vidí svůj odraz. Zkouší si hlavně svůdně pozvedat obočí. A taky duckface. Ale jinak na něj samozřejmě nadává. 

4. Selfíčka

Kdybyste jí vytrhli z ruky mobil, najdete tam 30 nepovedených selfíček pořízených za posledních 24 hodin. Jedna z nich to možná s pomocí patnácti filtrů dotáhne až na Instagram. Malovala se se půl hodiny a hodí k tomu hashtag #NoMakeUp.

5. Lajky 

Někdo vám něco lajknul na Facebooku? Třeba zrovna před minutou? Tak vězte, že právě TEĎ si vaše přítelkyně projíždí jeho/její profil. Pro jistotu. 

6. Kamarádky 

Vás by asi nikdy nenapadlo svěřovat kamarádům detaily z intimního života s vaší slečnou. Její kamarádky naproti tomu ví přesně, kde máte jaké mateřské znaménko, všechno o vaší velikosti, výdrži a co jste u toho říkal. Smiřte se s tím.

7. Holení

Samozřejmě, že je v podstatě dokonalou bytostí, které nerostou chlupy. Až na to, že si pro jistotu holí i ruce, možná jí rostou chlupy okolo bradavek, depiluje si knír či chlupy na prstech u nohou. 

8. Porno

Má ho ráda a když třeba nejste doma, kouká na holky. Je to esteticky příjemnější, než koukat na chlapa a ženskou. Chlapi v pornu bejvaj hnusný.

9. Příjmení

Asi tak týden po začátku vašeho vztahu si zkoušela, jak by znělo její jméno s vaším příjmením. Taky si nacvičovala podpis, v hlavě vysnila dokonalou svatbu, hudbu na příchod k oltáři a jména vašich dětí. Nenaděláte nic.

10.  Chlapi

Říkala vám, že před vámi měla jen dva? Bylo jich víc. Znásobte to tak třema. Nemáte zač.