Stříhaj si vlasy

Hele, zastřihnout si roztřepený konečky je jedna věc, ale radikálně měnit střih podle tutoriálů na YouTube nikdy nevyjde tak, jak předpokládáte. Kor, pokud si na pomoc vezmete třeba nůžky na papír.


Stříhaj si ofinu

Jestli existuje ještě pitomější nápad, než doma měnit střih, tak je to ofina. Stříháte, zarovnáváte, a nakonec máte na vrchu hlavy pár trsů, který si žijou vlastním životem a který budete chtě nechtě muset nosit přidělaný sponkama, aby nebylo vidět, jak moc jste to pokonily.


Odbarvujou si vlasy

Drogérkovej peroxid je svinstvo. A čím silnější, tím, logicky, větší. Takže pokud nechcete skončit s oranžovo žlutým flekatým čímsi, nechte si radši pomoct od profíků. Protože se taky může klidně stát, že si ty vlasy prostě odpálíte a v tu chvíli už vám pomůže jenom strojek.


Barvěj se na černo

Jestli existuje barva, kterou z vlasů, krku, čela, uší a všeho kolem jen tak nedostanete, je to právě černá z drogérie.


Barvěj se na modro

První dvě, tři umytí třeba dobrý. Ale ve chvíli, kdy se tahle barva začne brutálně vymejvat, stane se z vás vodník se žlutozelenýma melírama. A tuhle zelenou stáhnete jedině tím nejsilnějším peroxidem, ovšem společně s většinou vašich vlasů.


Snažej se vyrobit ombré

Jasně, je to hit, kterej většinou vypadá fakt nádherně, ale víc než cokoliv vyžaduje odbornej zásah, pokud teda nechcete vypadat, jako že jste si omylem vymáchaly vlasy v odbarvovači.


Dělaj si doma melíry

Tohle není takovej průšvih, jako třeba odbarvení celý hlavy, ale ve většině případů vám na hlavě vyleze zebra. A ne ta zebra, co běhá v Africe, ale normální přechod pro chodce.


Odbarvujou si obočí a knírek silným peroxidem

Ne, ne, NE. Když si pozorně přečtete návody v tý krabičce od odbarvovače, jedna z věcí, který nesmíte s touhle barvou dělat, je odbarvování čehokoliv na obličeji. Teda pokud netoužíte po fešnejch rudejch flecích, který makeupem jen tak nezamaskujete.


Snažej se za jeden den přejít z černý na platinovou blond

Tímhle si i ze zdravejch silnejch vlasů vyrobíte instantní chemlon, kterej se vám, když ne hned, tak minimálně během následujících tejdnů při každým mytí, česání, fénování, pohybu nebo lehkým zafoukání větru kompletně odláme. Což nás samozřejmě vrací kam jinam, než k již zmiňovanýmu strojku.


Při všech těchhle príma nápadech se natáčej a pak to házej na internet

…což je vlastně docela pozitivní záležitost, jelikož poctivých internetových failů z čistý lidský blbosti není nikdy dost.