VYRAŽTE DO CHORVATSKA

Zapomeňte na Thajsko, Řecko, Dubai nebo dokonce módní Skandinávii. Pěkně se nasoukejte v pěti do Felicie, které nefunguje topení a vyražte s absurdním množstvím paštik a piv na Istrii. A až budete překračovat Alpy, nezapomeňte jet vrchem, protože nejste milionáři, abyste si mohli na pána projíždět tunely.

UDĚLEJETE SI POHODU NA ZAHRADĚ

Ideálně u babičky mezi krmením králíků. Napusťte si miniaturní nafukovací bazének, do kterého si ponoříte nožky a můžete si je tam ráchat, zatímco se opalujete na vybledlé osušce s mikimauzem… a lezou na vás brouci z čerstvě posekané trávy, která vás trochu píchá z pod osušky.

A K TOMU MŮŽETE ČÍST KNÍŽKU

Ideálně Pony Club. Nebo Warhammer. Kvalitativně jsou na tom oba tyhle typy knih stejně, jediný rozdíl je v cílovce.

VYSTOPUJTE FAMILY FROST

Je pravda, že pojízdné žluté štěstí už se neobjevuje tak často jako dřív, ale pořád ho ještě můžete sem tam někde zastihnout. A pokud se vám to povede, musíte si koupit Raketu. Pamatujete Raketu? Vodovou, různobarevnou Raketu?

ROZTOČTE KOLOTOČ

Alespoň na YouTube. Nic na vás nedýchne vaším dětstvím víc, než podivně barevné kravaty pod Učesanou prdelí.

A KDY UŽ JSME U TÉ TELEVIZE…

… připomeňte si letní program se zajícem Zazou. A roztančete léto s Novambou. Pamatujete, když prázdninový program Novy byl něco, na co se lidi těšili? Heh. LOL

HOPSEJTE

Pokud jste nebyli extrovertní rozlítané dítě, můžete si na netu celkem jednoduše stáhnout Prince of Persia a konečně ho dohrát. Protože, když jste ho hráli naposledy, měli jste zapnuté cheaty (prince.exe_megahit) a bylo vám sedm.

HOĎTE SE DO GALA (JAKOBY)

Pokud teda ještě máte svoje tříčtvrťáky FISHBONE. S cargo kapsama. A boty FILA. Jestli ne, můžete si je koupit teď za patnáct hadrů, proč ne.

OHULTE TO

A jestli vám chybí devadesátková hudba… no, můžete si to samozřejmě pustit na YouTube, na Spotify… Můžete dokonce vyhrabat staré kazety! A nebo můžete na Metronome, kde jsou letos devadesátkové orgie. Je tam Morcheeba, Liam Gallagher z Oasis, Primal Scream, Ohm Square a další relikty. A samozřejmě spousta nedevadesátkových věcí, ale o nich tenhle článek není.

A BĚŽTE DO LETŇÁKU

Ideálně někde na vsi. Protože tam se kino otevírá pouze na léto, filmy jsou neaktuální a to znamená, že můžete koncem srpna ještě někde chytit Avengers: Endgame.