Apríla prostě berte ne jako den, kdy se z vás všichni snaží udělat debila, ale jako výjimečný čas, který nabízí spoustu příležitostí ke kreativnímu vyžití.  

1. Jste ve střehu

Předně si dáváte bacha, jestli na vás kámoši nebo kolegové něco nechystají. Takže vám to pálí jako blázen, máte rychlejší reflexy, hotovej ninja.

2. Beztrestná šikana

Můžete dát ostatním pěkně pokouřit. Datum v kalendáři z vás totiž snímá všechnu zodpovědnost, takže hurá beztrestně do toho!

3. Zvýšení platu

Apríl je perfektní den na to, nechat si přidat. Pokud s váma šéf vyběhne, stačí nonšalantně prohlašovat, že nerozumí vtipu. A pokud dostanete fakt přidáno, tak hurá!

4. Volno

Jako aprílový fórek se můžete sbalit a vypadnout ze školy nebo z práce. Když půjdete všichni, hýkajíce „apríl, apríl“, nic se vám nestane.

5. Vyznání

Řekněte konečně své vysněné či vysněnému, že je milujete. Když se vám vysmějou do ksichtu a zlomí srdce na kusy, kontrujte tvrdě aprílem a jděte si lízat rány.

6. Dress kód

Vyrazte si v oblečku, který chcete strašně dlouho provětrat, ale nemáte na to odvahu. Třeba ty kožené gatě s průstřihy na zadku budou ideální.

7. Lhaní

Jeden den si můžete dovolit bohapustě lhát. Když na vás přijdou, vždycky to na prvního dubna uhrajete.

8. Noviny jsou vtipný

Všude se vyrojí hromada novinářských kachen a legrácek. Sice jim neuvěříte na dýl než 3 vteřiny, ale aspoň se nemusíte koukat na ksichty politiků.

9. Útěcha

Pokud vám někdo sdělí špatnou zprávu, můžete se ještě chvíli utěšovat, že je to apríl. Nebo klidně celý život.  

10. Jaro

S aprílem víte, zima je nadobro pryč a teď už bude jen hezky a jaro. Anebo aprílový počasí.