PRODEJTE VŠECHNY SVOJE VĚCI

Jasně,  po majetkové stránce se vám situace extra nezlepší, ale můžete letět do Guatemaly a tam nad tím rozjímat. Pokud jste na takový věci.


NAPIŠTE NUDNOU FUN FICTION

Lidi milují různé typy věcí a hlavně hovadiny. Jako je Stmívání. Takže, když vezmete Hovadinu A (Stmívání) a uděláte z ní ještě větší Hovadinu B (50 odstínů šedi), máte vyděláno nadosmrti.


PRODEJTE SVOU NEVINNOST

Na internetu je všechno. Včetně podivného komiksu „Garfield bez Garfielda“, vygooglete si to. A taky jsou tam muži a ženy (hlavně muži) ochotní zaplatit za… nezkušeného parťáka. Když to tak řeknem. Mrk, mrk.


MĚJTE ESO V RUKÁVU

Pokud chcete hrát poker na světové úrovni, musíte být sice trošku blázen/génius, ale za výhercem od stolu odcházejí miliony korun. Na pána. Jako James Bond.


hrajte počítačové hry

Stejně to děláte a ještě za to platíte. To je přece zlodějna. Je to, jako když vás v posilovně nutí zvedat těžký věci a ještě jim za to platit. Takže se staňte profi gamerem, a sice odkouříte za jeden večer na šampionátu myš nebo dvě, ale zarabate neskutečný peníze.


Vsaďte na outsidera

Gamble je špatnej a málokdy vyjde. Ale když už vsadíte peníze na nějakou schvácenou hajtru, která na cílové rovince natrhne zadky všem ostatním hřebcům… vsaďte hodně.


BUĎTE YOUTUBEREM

A prostě plácejte pár minut denně o tom, co máte rádi. Jste do filmů? Počítačových her, líčení? Plácejte si játra do kamery, a nejenom že vyděláte peníze přímo na YouTube, ještě vám budou firmy posílat všechno to, co máte rádi, abyste to vyzkoušeli. Jackpot!


pište erotiku

Scénář na Základní instinkt byl napsaný za noc, a jak si dovedete představit, těch pár káv navíc se tenkrát vyplatilo. Takže napište nějakej filmík s maniakální vražedkyní bez kalhotek, a jste za vodou.


dejte někomu po tlamě

Při loňském boxerském klání Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao v Las Vegas si oba hráči za 36 minut vydělali dohromady 300 milionů dolarů. Takže si kupte pytel a začněte trénovat.


zvedněte na 10 vteřin telefon

Staňte se profi snapchaterem a vydělávejte desetisekundovými videi. To se jinak podaří jenom, když je na tom videu nahá celebrita s jinou nahou celebritou. Naskenujte, natáčejte, vydělávejte!snapduch