Zábava vázne, není o čem mluvit. Pár trapných úsměvů, ale už to vypadá, že se jde domů a druhé rande nebude. Záchranu ale máte v kapse. Jasně, máte tam i ochranu, ale nepředbíhejme.


1. Facebook to jistí

Vždycky můžete svému vytouženému protějšku projet Fejs a mrknout se na oblíbené filmy, knížky nebo koníčky. A rázem je zase o čem tlachat.

2. Facebook to jistí podruhé

Když je to fakt trága, jukněte, jestli nemá aspoň zajímavé kámošky nebo kámoše, kvůli kterým by stálo za to tohle rande přetrpět.

3. Divadla, kina, koncerty

Když zjistíte, že vzít holku v kožené minisukni do čajovny nebyl fakt nejlepší nápad, zkuste zabrousit po okolí. Třeba najdete nějaký jiný vhodný program. Anebo aspoň sado-maso klub.

4. Sázka na jistotu

Pokud je váš protějšek soutěživý, zkuste se o něco vsadit. Vy si samozřejmě správnou odpověď ověříte hezky pod stolem na netu, zatímco vaše rande musí strávit zbytek večera bez kalhotek.

5. Povědomá tvář

Pokud se nemůžete zbavit dojmu, že přestože máte rande naslepo, tak tu holku odněkud znáte, zkuste zabrousit na Amatéry. Třeba je to zrovna holka měsíce.

6. Vypařit se

Když se rozhodnete v randění nepokračovat, není nic snadnějšího, než předstírat, že vám pípnul naléhavý mail z práce. Nebo si vygooglit příznaky akutní otravy mořskými plody, tofu, nebo co to právě jíte…

7. Štamgast v neznámu

Díky tipům a doporučením, co lidi nechávají na FourSquare, můžete i v luxusní restauraci, kam jste vkročili poprvé, dělat, že důvěrně znáte to nejlepší, co podnik nabízí, a číšníky oslovovat jménem.

8. Romantika jako blázen

Spolehlivý způsob jak dostat holku do kolen je zeptat se jí, jaké kytky má nejradši, a pak během rande online objednat celý pugét i s donáškou na místo, kde s ní právě jste.

9. Do peřin

Po takovém květinovém gestu ale počítejte s tím, že musíte začít žhavit geolokační data a hledat nejbližší hotel.

10. Online report

A i když vaše snaha o záchranu rande internetem v mobilu zcela selže, můžete o svém zoufalství aspoň napsat na Twitter. Třeba vás někdo retweetne, což je skoro stejně uspokojivé, jako pusa na tvář.


Takže než půjdete na věc, nezapomeňte na internet. Sami vidíte, že jeden nikdy neví, kdy bude potřebovat trochu helfnout. O to líp, když jde o Turbo Internet.