1. Konzultace u odborníka

Objednejte ji na konzultaci ohledně možnosti zvětšení prsou nebo liposukce. Na otázku „To mi jako chceš říct, že sem tlustá??“ odpovězte ano. A je to.

2.  Poukázka na sex

Pokud vám připadá poukaz na sex s vámi málo trapný, můžete tam přihodit nějakou vtipnou možnost přibrání dalších partnerů. Případně ji rovnou pozvěte na swingers party. Pozor, nymfomanky tohle ocení.

3. Kartička do fitka

Je to podobnej level jako pozvánka na liposukci. Stačí předat, nechat rozjet shitstorm a počkat na výzvu ke sbalení kufrů. Pokud nechcete utrácet tolik, postačí kniha s názvem „Co dělat, když se nedaří zhubnout“.

4. Párové vychytávky

Jedna rukavice pro dva, dvojdeka, dvojtričko, dvojpyžamo, na internetu najdete spousty úchyláren, které nosí jen lidi, co si zakládají společné facebookové profily. Můžete k tomu třeba ještě dodat, že se už od ní nechcete nikdy v životě vzdálit, a tvářit se u toho jako Norman Bates v Psychu.

5. Den s tchýní

Nemá se vaše dívka/žena ráda s vaší matkou? Darujte jí k Valentýnu minimálně víkendový beauty pobyt v její společnosti. Zbytek se zařídí sám.

6. Mazlíček

K Valentýnu se perfektně hodí dát dívce třeba štěňátko, koťátko, miniprasátko.. všechno, co je roztomilé a člověk má tendenci na to šišlat. Proto své milé musíte věnovat hada, krysu nebo pavouka. Pochopí.

7. Něco pro vás

Milujete Playstation a ona ho nesnáší? Milujete horory a ona je nesnáší? Tak je to jasný, dejte „jí“ k Valentýnovi něco, co je ve skutečnosti pro vás. Hra na PS3, kolekci DVDček Saw nebo armádní nůž. Ukažte, že jako partner stojíte za prd.

8. Něco na celulitidu

Další ze skupiny „seš tlustá jak prase“ dárků. Never gets old.

9. Tetování

Pokud na to máte koule, nechte si vytetovat na ruku jméno. Bude to ale jméno nějaké úplně jiné holky. Při odhalení se tvařte zmateně a řekněte, že jste se spletl.

10.  Holicí strojek a deodorant

Tímhle dárkem jí říkáte: Miláčku, seš chlupatá a smrdíš. Pokud má v sobě kousek cti, pošle vás někam. Nemáte zač.