Muchlanti

Nemravové, co si to jakoby nenápadně rozdávaj na zadních sedačkách. Maj přitom upřímně na salámu, že na plátně běží animák a v řadě před nima sedí parta školaček. Hanba!

Žrout

Týpek, kterej neodolal akci kilo popkornu jen za 299,- a teď si hrabe do klína náruživějc než ti dva sprosťáci v zadních řadách. Nehledě na to, že dělá bordel a mlaská.

Telefonista

Nějakej tydýt s drnčícím mobilem. Skrčí se pod sedačku a do ticha ztemnělýho sálu začne žvanit něco o tom, že teď nemůže a zavolá pozdějc. Hergot, to nemáš tlačítko odmítnout hovor, nebo co?

Pašerák

Patřičně hrdej frajer, kterýmu se pod bedlivými zraky goril v předsálí podařilo utajit celej kyblík KFC i s bezedným hrníčkem. S náloží smaženýho masa smrdí hůř než prodavač párků po celodenní šichtě.

Pani s natupírovanym hárem

Marge Simpsonová by bledla závistí. Aspirantka na cenu za nejvyšší účes na světě sedí… kde jinde, než před váma. A jakmile se zkusíte pohnout, abyste něco viděli, hne se s váma. Na tuty.

Samoser

Divnej člověk, kterej chodí do kina bez garde. A chce si sednout přesně na to volný místo, kam jste si zrovna chtěli odložit kabát. Safra.

Hihňavý hejno

Parta kámošek, který vůbec nezajímá, co se děje na plátně, anžto si zjevně přišly pokecat o svým milostným životě. Přičemž jejich story je mnohdy napínavější než ta filmová.

Šopaholickej páreček

Hrdličky, co si jely na celý den nakoupit a přišlo jim hezký ukončit to kinem. Jsou ověšení hromadou tašek všude okolo a otráveně čumí, když chcete projít kolem uličkou.

Mudrlant

Chytrolín, kterej přečetl knižní předlohu a potřebuje dát celýmu sálu najevo svůj názor. Všem je to buřt, ale stejně nesklapne.

Chrápal

Chudák, co to už nevydržel a v půlce to zalomil. Prudce oddychuje i do rytmu závěrečných titulků.

Plebs

Vy a zbytek vcelku normálních návštěvníků kina, který jsou z těch idiotů v sále na větvi.