VŠUDYBYLOVÉ

Při poklidném rolování facebooku zneklidníte, když váš kámoš přidá fotky ze třetí exotické dovolené za poslední půlrok. Mezitím si byl ještě párkrát odskočit do několika evropských metropolí. A vždycky se trefí do místa, kam už dva roky bezvýsledně toužíte vycestovat. Možná by mohli digitální nomádi sednout na svoje digitální velbloudy a odjet do digitální…


 

SPOILER-MISTŘI

 

Těšili jste se na novej díl Game of Thrones? V pohodě, už se těšit nemusíte. Víte všechno po pár sekundách. Ano, i hlášky typu „ty nový Star Wars stojej za prd“ se počítají. I když mají ti lidé pravdu.MILENCI

Svou lásku musí prezentovat v nesnesitelné kadenci ve všech jejích zrůdných podobách. Protože láska roste úměrně s počtem lajků, že jo!ZHYPNOTIZOVANÝ RODIČ

Fotky dětí můžou být hezký.  Ze třiceti metrů a v mlze. To ale neznamená, že chcete mít místo tajmlajny tablo mateřský školy.


 

ZNEKLIDNĚNÍ občané

 

Jakmile se ve statusu někoho objeví COKOLIV o uprchlících, prezidentovi, jakékoli politické straně, odstraňte toho člověka. Tihle lidé nepřestanou. Naopak, často při úplňku někoho pokoušou a najednou je jich o jednoho víc.


 

TI ÚSPĚŠNÍ

 

Jejich nejvýznačnější rys je, že jsou úspěšní. Jak se to projevuje? Jejich profil se hemží motivačními statusy, a kdybyste se zeptali, co že to jakože dokázali, přišla by odpověď typu: „Negativní lidé najdou na všem pět chyb. Lva nezajímá, co si o něm ovce myslí. Vítězství je jít od jednoho neúspěchu k druhému a neztrácet entuziasmus…“ Atd.


OVCE

Zemřel někdo slavnej, někde něco bouchlo nebo vtrhl do kina přemarketingovanej blockbuster? To by bylo, aby si o tom houfně všichni nedali dojemnej status, neobarvili si profilovku nebo nezměnili úvodku na Deadpoola.


 

NÁKUPČÍCI

 

Pandora, Kors a podobný kýčovitý rakoviny očí.DUCKFACE

Sešpulení pusy rovná se okamžité facebookové smrti.SELFÍ S VYŠPULENÝM ZADKEM

Jakkoliv, kdekoliv. Kvůli pornu na facebook nechodí nikdo. Snad…FOODPORŇÁK

Když se někomu povedou poprvé za život hezký lívance a stihne je dokonce i vyfotit, než je sežere, to chce uznání. Ale podruhý, potřetí, počtvrtý, popátý, pošestý, posedmý, postoosmdesátý? Proč? Proč?!