1. Čau, promiň dnes to nedám. V obýváku mám tu věc zvanou televize. Už jsi o ní slyšela? No, tak s ní teď trávím každou volnou chvíli. 
  2. Fakt jsem chtěla na tu tvou party dorazit, ale pak jsem otevřela mrazák a tam trůnila zmrzlina a mně došlo, že jí dneska fakt musím sníst. Tak jsem se obětovala. Chápeš, ne?
  3. Ahoj! Všichni lidi, co mají dneska dorazit, mi lezou krkem. Mrzí mě to! Vlastně nemrzí. Tak jindy, jo?
  4. Čau, tomu neuvěříš. Včera přidali na Netflix novou řadu seriálu, který sleduju, takže logicky musím zůstat doma a zkouknout 1 – 25 dílu. Ale uvidíme se brzy, jo?
  5. Podívala ses někdy do zrcadla a pomyslela si: “ Ach jo 🙁  Ble! Co už?!”  Tak přesně tak nějak teď vypadám. Takže po mně nemůžeš chtít, abych s tímhle ksichtem ohrožovala své nejbližší a nic netušící občany v blízkém okolí. Táákže jsem celej den v posteli, přesně.
  6. Moc se omlouvám, že to rušíme na poslední chvíli. Nó… Počkej! Vlastně se vůbec neomlouvám. Od chvíle, kdy mi přistála pozvánka na tuhle akcičku, plánuju, jak se z ní vyvlíknout. Takže tak.
  7. Začala jsem se chystat a pak se na mě moje kočka podívala těma svýma obříma modrýma smutnýma očima. Víš, ne? Takže jsem se samozřejmě rozhodla zůstat doma a celý večer jsem se k ní tulila. Příště ale fakt dorazím, slibuju!
  8. Hele, já to dneska nevidím. Cože? No, nechce se mi oblíkat kalhoty.
  9. Dneska se stopro ožeru, o tom žádná. Ale upřímně, moje sedačka vypadá lákavěji než ten smradlavý pajzl, do kterého chceš vyrazit ty. 
  10. Ahoj, hele, už jsem to zrušila minule a jsem vážně překvapená, žes mě zase pozvala. Mhm. Nicméně ale dneska zůstanu doma taky. 
  11. Podívej se, budu upřímná. Nemám tě ráda, nepřijdu a kdyby ti to nedošlo, příště mě nezvi, ju?