1. Sociálněsíťový útok

Společenský život na Facebooku nikdy nespí a vy si ho nemůžete nechat utýct. Kvůli tomu musíte co tři minuty chodit hájit svůj postoj k tofu nebo komentovat kámošům fotky jejich novejch propisek.


2. Bordel v bytě

Ačkoliv jste za posledních pět měsíců pracně prošlapali cestičku špinavým prádlem od postele k lednici, najednou vaše soustředění rozhazuje šmouha na zrcadle, kterou je potřeba ihned umýt. A utřít prach z pohlednic. A…


3. Večírková sezóna

Jako na potvoru zrovna teď musí všichni slavit narozeniny, svatby, nový děti nebo psi. A protože jste kámoši, musíte to s nima zapít. Odmítnout samozřejmě nepřipadá v úvahu.


4. Volání lednice

Na mentální námahu se člověk musí najíst. Proto měníte svůj jídelníček z čínský polívky na menu pětihvězdičkovýho  hotelu. A všechno to nakupování, vaření a žraní taky nějakou dobu trvá, že jo.


5. Seriály vrací úder

Všichni producenti se rozhodli, že zrovna teď je ta nejlepší doba na novou řadu vašeho oblíbeného seriálu. Nezáleží na tom, jestli koukáte na Hru o trůny, nebo Dallas. Prostě potřebujete zjistit, kdo si koho vezme.


6. Smrtelná rýmička

Drobné choroby vás skolí vždycky v tu nejhorší chvíli. S nudlí u nosu se cítíte tak maximálně na diplomku s názvem: „Estetická kritéria odhazování posmrkaných kapesníků“


7. Staromódní otevírací doby

Vždycky, když propadnete akutnímu pocitu, že musíte naběhnout do knihovny a všechno dohnat, mají zavřeno. Většinou zhruba okolo půl čtvrté ráno.


8. Vedoucí na dovolené

Celý rok váš vedoucí práce zákeřně číhá na chodbách, aby na vás vrhal vyčítavé pohledy. Ale když jde do tuhýho, slehne se po něm zem jak po pivu ve studentský lednici.


9. Vzpoura disků

Vemte jed na to, že před poslední pětitisícovkou znaků to váš disk zabalí a odporoučí se do křemíkového nebe. I s vaší šancí na titul.


10. Písmenková polívka

Váš pokus o zvětšení nadpisu si textový editor vyložil jako pokyn k totální anarchii. Původní přehledný text z toho dřív jak za týden neučešte ani hráběma.


11. Hezký počasí

Taťáně Míkový je váš titul srdečně buřt, takže vyčarovala nejhezčí počasí za posledního půl roku. I přes zatažený žaluzie se vám slunce směje do ksichtu a ukazuje vaší diplomce zdviženej prostředník. Ano, ještě pořád tam je.