1. Efektivní budíček

Aplikace s klasickým budíčkem a jednou jedinou vychytávkou – při druhém pokusu o snooze a odložení zvonení vám dá ránu proudem. Vyděržaj pijaněr.

2. Alkohol tester

Tady není co vysvětlovat – prostě byste dejchli do tý dírky kde je reprák nebo mikrofon a na displeji se vám ukáže, kolik máte promile. Je to tak těžký Time?!

3. Volač taxíku

Stisknutím tlačítka se objedná taxík, kterému se automaticky zobrazí adresa domů. Skrz GPS lokátor vás okamžitě najde, dokonce i když ležíte ožralí s vypnutým telefonem na záchodcích v Rock Café.

4. Rozpoznávač hudby

Žádnej Shazam. Aplikace, která rozpozná písničku i podle toho, že jí zabroukáte falešně dva tóny a k tomu přidáte dvě slova textu špatnou angličtinou.

5. Outfitovač

Hlavně pro holky: Naskenujete si do appky celou garderoby a ona pak ve spolupráci s aplikací Počasí vytváří novej outfit na každej den.

6. Otevřený večerky

Aplikace, která vám zobrazí, který vietnamský večerky ve vašem okolí mají ještě otevřeno.

7. Rozpoznávač čísel

Aplikace, která vás upozorní, když vám volá nějaká reklamní blbka, paní z banky s nabídkou nového produktu nebo prodavač hrnců.

8. Opilecký zámek

Aplikace, která z vašeho stylu pohybu a psaní pozná, kdy už máte dost a v mobilu automaticky zamkne všechny nebezpečné záležitosti – messengery, tinder, rohlik.cz a další.

9. Poznávač ošklivých fotek

Aplikace, která vás upozorní, když ta fotka, kterou se chystáte sdílet, je fakt ošklivá a nesluší vám to na ní. Případně sama upraví.

10. Automatický vypnutí

Aplikace, která vám po určeném časovém intervalu zahlásí: „Jsou dvě ráno a vy už tři hodiny scrollujete 9gag. Opojuji mobil od internetu.“

11. Stylistickej autokorekt

Aplikace, která vám bude opravovat nejen hrubky, ale taky obsah sdělení. „Jste si vážně jistý, že chcete slečně psát miláčku po jednom rande?“

12. Shromažďovač kultury

Aplikace, která pečlivě skenuje, co posloucháte za hudbu a na jaká koukáte youtube videa a co čtete za články a jednou za týden vám nabídne ty nejlepší knížky, filmy a hudbu.