Lístky

Oba dva si na celou sezónu pořizují permanentku. Zatímco ona chce sedět v první řadě, aby všechno slyšela, on chce stát v kotli, aby byl co nejvíc slyšet on.


Oblečení

Oběma záleží na správném outfitu. Zatímco ona lpí na tom, aby měla pokaždé jiné neokoukané šaty, on nosí stále ten samý dres, který není potřeba ani prát.


Příprava

Oba si musí obličeje naladit na správné barvy. A často vypadají jako maškary. Zatímco ona to přežene se rtěnkou, on s klubovými barvami. Občas není poznat, kdo jde vlastně kam (zejména pokud jde o fanouška Slávie).


Příchod na místo

Oba mají přesně daný timing. Zatímco ona je na místě 15 minut před prvním gongem a 45 min po těstovinách k večeři, on hodinu a půl před hrou – pivo a klobása na předkrmení jsou prostě nutnost.


Program

Ten je nezbytností pro oba. Aby si ho ona mohla později uložit mezi ostatní sběr kulturního papíru. On aby ho mohl při neúspěchu týmu roztrhat.


První dějství

Mají ošéfovaný pitný režim. Zatímco ona se bojí před začátkem polknout kapku, aby během hry necourala, on vdechne rovnou tři kousky a cestu na WC jedině uvítá. Může si totiž koupit čtvrtý.


Přestávka

Určená k odskočení. Zatímco ona celou přestávku vyčkává, až na ni na toaletě přijde řada, on si stihne odskočit pro cigára a místo toalety mu stačí plot. Frontu si totiž šetří na pivo.


Druhé dějství

Oba doufají. Ona v nikdy nekončící happyendovou scénu, on v co nejrychlejší konec, a to dřív, než soupeř srovná. 


Děkovačka

Děkovačka je vždy plná emocí. Ona potleskem vyvolává herce zpět na scénu a hází květiny na jeviště, on trhá program a na hřiště vrhá kelímek se zbytkem piva. Ano, soupeř minutu před koncem srovnal… 


Rozbor

Po takové podívané je důležité sdělit si emoce. Ona u jedné sklenky vína s divadelním znalcem hodnotí prvního milovníka, on v knajpě žádá kamarády o popsání prvního gólu. Padl totiž, když zrovna vystával frontu na pivo.


Cesta domů

Před půlnocí se to oběma láme. Zatímco ona bere čáru taxíkem, aby byla doma do dvanácti, jemu se do cesty postaví ještě několik barů a nonstopů. „No tak Radku, neblbni, přece nás v tom teď nenecháš?!“


Uložení ke spánku

V obou případech následuje rychlá smrt. Zatímco ona plná dojmů usíná v měkké posteli, on plný tvrdýho usíná bůhví kde.