Nesmrtelná teta
Většinou to bývá chlapec v nejlepších letech, který je buď moc nervózní na to, aby to ukončil, nebo má v sobě moc alkoholu. Jasně, můžete si říkat “Co by za to někteří dali?”, ale ono to začne být po hodině dvou už otravné. Stejně jako Jiřina Bohdalová.


Čaroděj
Je to s ním magické, ale jakmile dodělá svá kouzla a čáry, prostě zmizí.


Obušku, z pytle ven!
Jsou chlapci, kteří svůj obušek používají… často. A to je naprosto v pořádku. Nefér ale je, že jim říkáme, jací jsou to frajeři, ale když je holka tak trochu Ubrousku, prostři se!, díváme se na ni skrz prsty.


Krakonoš
Dívka s přírodním klínem.


Hejkal
Trocha audiálního projevu při milostných hrátkách ještě nikdy nikoho nezabila, ale tenhle gentleman bohužel huláká jako na lesy a ještě u toho dost možná říká ty nejpitomější věci, které je schopen vymyslet. Ne, že by to chtěl kazit úmyslně, on je prostě takový. Od přirození.


Sedmihlavá saň
Může to být muž i žena. Hlavím rysem sedmihlavé saně je to, že se vás pokouší líbat asi na osmnácti místech najednou. Dělá to často na místech, která nedávají nejmenší smysl, když by se měla soustředit na to hlavní.


Bílá paní
Zjeví se jen párkrát za život, dá vám noc, na jakou nezapomenete, a pak zmizí. A nikdo vám to nikdy neuvěří.


Princezna na hrášku
Taková ta, jak ji bolí úplně všechno. Doporučujeme nechat osudu a najít princeznu, která si sama do postele vysype hrášků plný pytel.


Dlouhý, široký a bystrozraký
Nejdivnější noc vašeho života.


Bezhlavý rytíř
To jsou ty ženy, které si u toho zakazují líbání. Protože mohou. Protože jsou to profesionálky.


Princ na bílém koni
To je ten hrdina, který vás konečně vysvobodí ze spárů zlých čarodějů (viz výše) a posadí na koně vás.