1. O vlastním bytě si nechte zdát – ten s vysokejma stropama nedaleko centra, co by se vám líbil, začíná na čtyřech milionech. Muhehe!

 2. Přemýšlíte o pořízení psa nebo kočky. Neustále to do ostatních meldujete a koukáte na Dodo, ale neuděláte to.
 3. Nevlastníte nic kromě notebooku a mobilu. Ti štastnější mají možná ojetou dvěstěšestku nebo kolo.
 4. Už máte trochu vrásky, ale ještě nepoužíváte drahé krémy, takže za pár let budete vypadat jak Františka Čížková nebo dekolt Heleny Vondráčkový.
 5. Chtěli byste zvýšení platu, ale ve vaší práci to nehrozí (to, co jste si řekli na začátku, vám nikdo neodpáře). A jinam se bojíte.
 6. Nebudete mít svatbu na romantickým statku za Prahou ani dítě a cítíte se jako automat na závist těm, co je mají. Zároveň ale stejně radši kalíte a přijdou vám nudný.
 7. Starší ženské mají často lepší postavu než vy, ale ještě vás nebolí záda natolik, abyste začali chodit do Holmes Place.
 8. Jste líní si pro sebe ukuchtit, takže celou výplatu necháváte v hipsterských bistrech a knajpách. Každý měsíc si říkáte, že to změníte. Už rok… dva roky.
 9. Chcete chodit za kulturou, ale stejně vás v kině víc než finský nezávislý film láká Hra o přežití nebo komedie o rozlučce se svobodou, kde umře striptér.
 10. Skleničku rulandy si chcete dát i při obědě.
 11. Když si na večer nedomluvíte sedánek, sejří vás, že musíte být doma. Když si ho domluvíte, štve vás, že nemůžete být doma. A koukat na Stranger Things.
 12. Bojíte se volat mámě, protože se vás bude ptát na všechny předchozí body. A to je zaručeně nejhorší.