Všechno tohle si můžete vyzkoušet v revoluční počítačové hře WATCH DOGS, která vám umožní ovládat svět kolem sebe pomocí svého mobilního telefonu. Odemykat zámky aut, vypínat bezpečnostní kamery anebo si třeba vybrat z bankomatu. To chcete hrát!

F1

Tohle tlačítko vám zobrazí nápovědu. Takže když si s něčím nevíte rady, prostě se zeptáte.


ALT + F4

Potřebujete doma zavřít okna a nechce se vám vstávat z gauče? S touhle klávesovou zkratkou se nemusíte namáhat. Buď je zaklapnete všechna najednou. Anebo si mezi nimi můžete vybírat prostřednictvím ALT + TAB.


CAPS LOCK

Když je nutné někoho seřvat a vy na to prostě nemáte hlas, zmáčknete CAPS LOCK. A PAK MŮŽETE S MINIMEM NÁMAHY HULÁKAT DO ALELUJA!


PRTSCN

Když třeba vítr foukne nějaké krásné slečně pod sukně a vy si tenhle obrázek chcete schovat na dlouhé zimní večery, není nic jednoduššího. Prostě na to pusťte PRINT SCREEN.


CTRL + Z  

Řekli jste jí, že ji milujete, a ona se vám vysmála? Tak to prostě vemte zpátky, a máte zase klid a sebevědomí.


CTRL + F

Když nemůžete najít svého miláčka v davu lidí, zadejte tuhle zkratku a naťukejte příjmení. A lup ho, máte ho lokalizovaného. Stejným způsobem ale můžete najít třeba všechny Kryšpíny, co žijí ve vašem městě. Šikovné.


CTRL + C

Má vaše kámoška krásnýho chlapa? Tak si ho nepozorovaně zkopírujte, v pohodlí své ložnice zmáčkněte CTRL + V a hurá na věc. Jelikož to je kopie, nikomu chybět nebude.


CTRL + X

Pokud má krásnýho chlapa vaše největší nepřítelkyně, prostě jí ho touhle brutální zkratkou vyřízněte ze života. V ložnici je pak postup stejný jako u předchozího bodu.


CTRL + B

Je vaše slečna kost a kůže a vy ji nemáte za co chytit? Během chvilky ji můžete nechat trochu nakynout. Anebo naopak.


CTRL + L

Svoji orientaci v politice můžete centrovat pomocí CTRL + L, které vás posunou nalevo. A CTRL + R, které vás zase mrsknou opačným směrem.


ALT + R

Super zkratka pro revizory. Aktivuje totiž záložku Revize… a z ní už žádný černý pasažér nezdrhne.


IDDQD

Tenhle legendární cheat z DOOMa z vás udělá boha. Se vším, co k tomu patří. Jako že jste nesmrtelní a každýho zlikvidujete bez cavyků.