Žito 44
Protože když vás dokáže zachránit už jenom zázrak, potřebujete kouzelníka. Opraš svoje kejkle, Dane, jdeme na to.


Rey Koranteng
Amerika už svého prvního černého prezidenta měla, my na toho svého stále čekáme. A Ben Cristovao musí teď hodně posilovat, takže nemá moc času. A navíc Rey vypadá už asi třicet let stejně, takže by mohl používat tohle svoje vúdú i v diplomatických kruzích.


Daniel Nekonečný
Nemůžem se rozhodnout mezi slogany VOLTE ENERRRRGII! a RRRROZKOŠ NA HRRRAD!


Dominika Myslivcová
Protože je možná na čase, aby úřad pocítil trochu ženské ruky. A co je ženštějšího a růžovějšího než blondýna z Ostravy? 🙂


Rytmus
Jako jo, je to Slovák, ale to nám úplně nevadí, žejo. Nebylo by super mít na Hradě někoho, kdo má trochu pouliční kredit? Mohl by mít v pracovně lva, kterej na něj bude pořád vrčet, ale nikdy po něm nevystartuje, protože ho příliš respektuje… Cool. A novoroční projevy? “Tenhle rok sme zabili… to sa dalo čekat, šak kdo je pán, já som pán.”


Kazma
Vsadil se totiž se svým kamarádem, že si udělá selfie s korunovačními klenoty. “…a pak už jen stačilo přesvědčit vás jelita, abyste mě zvolili.”


Láďa Hruška
Člověk, kterej dokáže z jednoho rajčete, zubní pasty a dvou žiletek vykouzlit karbanátek, je přesně ten typ člověka, kterého potřebujete v čele národa.


Misha
Protože nikdy není pozdě na to, přitáhnout mladé lidi do politiky. A jak jinak je tam přitáhnout než pomocí ADHD děcka s YouTube kanálem. Navíc by byl určitě zvolen i podruhé. “Už sem tady zas.”


Kateřina Kristelová
Protože jak vědí všichni fanoušci televize Barrandov, Kateřina v pořadu Aféry dokáže rozřešit každý problém. Konečně bychom měli toho prezidenta, který spojuje národ.


Týnuš Třešničková
Tak zaprvé je kouzelná. Zadruhé je ještě kouzelnější, když mluví anglicky, což by jakoukoli státní návštěvu udělalo tiscíkrát zábavnější. Ale hlavně natočí video o všem. O VŠEM! Tahle prezidentka nebude mít před námi žádné tajemství. A taky má hezky udělaný prsa.


Jakub Kohák
…protože Hrad je poslední místo, kam tahle chlupatá věc ještě nemetastázovala.


A samozřejmě Jarda Jágr
Protože kdo nevolí, není Čech. Hokejová rodino.