1. Počasí. Je zima, takže venku je zima. Někde je větší zima a někde menší, někde nasněžilo a někde svítí sluníčko. Kdy už asi bude teplejc? Silničáři zaspali. Je brzo tma.
 2. Změna času. Zdá se to brzo, ale za nějakou dobu budeme zase posouvat čas. Je to správně? Je to špatně? Může za to Kalousek?
 3. Metoo a spol. Co všechno nás může urazit? Je v pořádku připadat si jako muž, nebo jako žena? A co je vlastně pohlaví?
 4. Seriály. Game of Thrones už bude končit! Zase se objevil skvělej seriál na Netflixu, co už všichni viděli a je nejlepší na světě. Ale někdo si myslí, že není.
 5. Bali. Kdo už byl na Bali, kdo tam ještě nebyl, kdo tam pojede, kdo je v Thajsku a kdo na Havaji. A kdo na Srí Lance. A kdo byl kde na delší dobu.
 6. Reklamace. Komu napsali tu nejneuvěřitelnější reakci na to, že něco reklamoval. Sdílení vlastních zkušeností.
 7. Fronta na poště. Kdo stojí frontu na poště, jak je dlouhá, jak dlouho to trvá, jak je to neskutečný, komu nedoručili balík. A kdo doma čekal na balík do ruky a nedočkal se.
 8. Kdo je vegetarián, kdo je vegan, kdo jí maso a proč ho jí. Kdo nosí kůži a kožichy.
 9. Běhání. Kdo běhá a jak a kam, a jakou aplikaci na to používá.
 10. Očkování dětí. Proč je lepší je očkovat, proč je lepší je neočkovat, kdo je biomatka a kdo je pošahanej, plynule může přejít i ke problematice kojení a domácích porodů.
 11. Psi ve městě. Kdo má psa ve městě, sbírání hovínek, problematika psů na vodítku/bez vodítka.
 12. Jaromír Soukup.